Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek tényleg nem normálisak?

Ezek tényleg nem normálisak?

Figyelt kérdés

Azt akarja a sok okostóni hogy a prostituáltak majd számlát fognak adni ha türelmi zónák lesznek:D

Teljesen hü.ye itt mindenki?Ki hiszi azt hogy majd a prostituált szépen nekiáll számlát adni a ba.zás,sz.pás után.Kész vicc



2011. okt. 28. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És kinek kéne egyáltalán számla? Vagy elszámolható lesz, mint munkahelyi stresszoldó?Ki az a h.lye, aki hazavinné a feleségéhez a számlát.Mondjuk tény és való, hogy nagyon sok pénztől esnek el.
2011. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is az hanem szinte (én így vettem észre) már nincs is az utcán,út mellet prostituált (max a igénytelenebb romák) mert az igényesebbek inkább neten hirdetik magukat és lakásra kell felmenni
2011. okt. 28. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Már elég régóta vannak számlaképes prostik. Általában azok a cégek kérnek számlát akik az ügyfelek szórakoztatására hívnak lányokat.
2011. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát erről nem hallottam de előfordulhat.De azok nem normál prostituáltak hanem Luxus prostik
2011. okt. 28. 19:31
 5/12 Heckler ***** válasza:
Új értelmet nyer az áruforgalmi adó. Térdelj kislány, mindjárt átadom az árut.
2011. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már most elképzelem, ahogy pár fedett APEH (akarom mondani NAV) alkalmazott "próbavásárlást" tart és a végén kéri a számlát :D
2011. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ezen az újdonság? Már régen egyéni vállalkozóként számlaképesen kellene működniük. Miért a fodrásztól kinek kell számla? Meg a pedikűröstől? Ugyanúgy szolgáltatás pedig. Mi ezen a csoda?
2011. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az hogy a prostit 2x nehezebb megfogni mint a fodrászt
2011. okt. 28. 21:45
 9/12 Heckler ***** válasza:
Vagy lehet, hogy pár év börtönnel kéne büntetni a prostitúciót, és akkor nem lenne probléma.
2011. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azzal nem mégy semmire volt van és lesz. Nézd meg Amerikát, ott pl. büntetik és mégis virágzik. Ha valami több ezer éve virágzik, akkor nem értelmesebb szabályozni, mint betiltani?


Főleg, hogy minek tiltanád, minden ember szabadon eldöntheti, hogy csinál-e pénzt a szexből vagy sem. Van neki ára, szolgáltat, fizetnek érte, mindenki jól jár mi ezzel a baj?

2011. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!