Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar a Fidesz a többi...

Mit akar a Fidesz a többi párt kicsinálásával elérni? Hogy akarják ezt beadni nemzetközi szinten, hogy az összes ellenzéki pártot ellehetetlenítik?

Figyelt kérdés

Ezek teljesen megőrültek? Vagy mindent egy lapra tettek fel? Nem akarnak többé az EU-ban maradni?

Nem kellene elhúzni innen, amíg lehet?


2018. jan. 10. 03:42
 1/8 anonim válasza:
19%

Ez így önmagában nem teljesen igaz.


Ez a politika, mindenki le akarja győzni a másikat, a kor ánypárt kormányon akar maradn. Nem feltétlen lehetetlenítik el, de a magyar ellenzék nagyon gyenge.

Ennek meg lehet az oka, például az MSZP le akarja bontani a kerítést, nikor az emberek megmondták, nem kérnek a migránsokból. Ezenfelül az ellenzéken belül sok az ellentét, így nem valami stabilak, sokszor inkább egymás ellen harcolnak. Ezt a Fidesz kihasználja, persze, hiszen osztd meg és uralkodj.


Mielőtt bárki is felháborodna, én teljesen semleges vagyok, csak tényeket közlök

2018. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Menj, azért mert büntet okkal! nem kicsinál...
2018. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

1.nek ezt azért kicsit lásd jobban.

Az ellezék valóban gyenge.

De a jobbik azért oda tette magát itt-ott. Őket bizony ellehetetlenitették.

Europai szinten nem kell beadni. Az Eu azért nem nézhetbe mindenbe,hogy egy pártot miért büntetnek,miért vonják meg a támogatást.(bár ez szerintem lehet hogy ütközik valami-be/vel)


Igen a kormányon maradás a cél. Mivel az emberiség elég rossz irányba halad elkell kezdeni cselekedni. Ezt egyesek a mérhetetlen mennyiségű tőke felhalmozásban látják. Orbánék vagyona €,$-ban is tetemes.

Persze a dolgokat csürni csavarni kell,de az Eu ezt nem nézi. Ha valamitbe bele szól nakkor jön a magyarországot támadják szöveg,ami persze igaz csak épp nem mondjá,hogy miért.

Meg amúgyis az Eu-nak van elég baja,de mivel nem tud egységes állást foglalni gyengének tűnik. Nekik a migránsok elhelyezés fontos,nekünk hogy ne itt legyenek. Ez jó alap,hogy elvonja figyelmet a belső harcokról.

Nyilván az unioban maradás hosszú távon nem cél,mert valakinek felfog tűnni a sok migránsos téma között,hogy magyar ország a diktutatúra felé száguld. És ha akkor górcső alá vennék a dolgokat kiderülne,hogy a fidesz igen csak tőrvény kerülő módon kormányoz.

És hogy nem nagy a korrupció,hanem hogy csak az van.

Illetve,hogy az időseket kilóra veszik meg.

És a többi. De akkor magyarországot támadják...


A következmények nekik nem számitanak,ők meg tudják venni az 1000ft-os kenyeret. Te éhen dögölhetsz. És ha borulnaz ország akkor eltudnak menni...lörinc gazda nagyjából.1milliárd dolláros vagyonának a szerintem a 75% nem az övé. Ő valamiféle "bank" .

Aki belement a "játékba" őt lehet utálni,meg minden,de álmában is többet keres mint én eddigi életemben...

Neki megéri. Nekem is megérné.

2018. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagy Tanítójuk, Rákosi elvtárs módszerét követik,
2018. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most kajak, szerintetek az EU-nak nem lesz furcsa, hogy nem indul más párt, mert az ÁSZ úgy 3 nap alatt mindnél talált valami hibát, kivéve a Fideszt?
2018. jan. 10. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Attól, hogy csaláson kapták őket, még indulhatnak.


Egyébként az ellenzék mást se visong, mint hogy lopafodesz...

és most amikor a nyalóka visszanyal, és rájuk is ráég a csalás, akkor elkezdenek mártírt játszani?


De ki fog egy mártírra szavazni ?


Szóval most már ebből próbálnak politikai tőkét kovácsolni, de az is nagyon röcögős.

2018. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem hogy honnan van szedve ez a "Eu ból való kilépés duma". Egyáltalán nem jelentette ki egyik képviselő sem ezt.


Az EU-val van egy nagyobb szembenállás de csak egyetlen egy dologban de még az is olyan hogy két magország akar valamit a többi nem erőltetné

2018. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarják kicsinálni, "csak" még jobban meggyengíteni őket, biztos ami biztos. Ellenzékre szükségük van a látszat miatt, de csak egy abszolút súlytalan ellenzékre.
2018. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!