Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor lehet elérni a Nemzetköz...

Mikor lehet elérni a Nemzetközi Posta Kicserélő üzemet? Próbáltam matávon mobilon, de semmi válasz, email címet visszadobta nem jó? Mit tegyek? Nem vagyok pesti nem tudok bemenni

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a jó büdös franc az? Mit csrél ki és miért cserél ki? És miért nemzetközi?
2010. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oda érkezik minden külföldi csomag
2010. dec. 2. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a Magyar Posta Logisztikai Üzeme lehet, na de melyik? Mert van Budaörsön, Ferihegyen is...
2010. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem a legjobb, ha snail mail-t küldesz nekik. ;) Azaz, ha már úgyis postához kapcsolódó intézményről van szó, biztos van egy szép kis postacímük, amelyre szépen elküldhetsz egy borítékolt levelet.


Vámüggyel kapcsolatban keresnéd őket? A célország postaszolgálatát kérdezted már? Lehet, hogy hasonló cipőben járunk... ha igen, akkor segíthetünk egymásnak kiokoskodni a megoldást. :)

2010. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, az én csomagom már megjött:-)
2010. dec. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!