Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kik a legsikereseb...

Szerintetek kik a legsikeresebb, legjobb polgármesterek Magyarországon?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Érpataki modell
2018. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Mészáros Lőrinc.

A csávó olyan tehetséggel szereli a gázkazánokat, hogy a tavalyi évben olyan ütemben gazdagodott, mint Mark Zuckerberg.

Hiába, Magyarország gázmű szerelő nagyhatalom.....

2018. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagyvárosok közül Szeged, Győr és Debrecen.

Szerintem az ottani polgármesterek jók és nem lehetne leváltani őket (függetlenül, hogy melyik kormány van hatalmon).

2018. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Budapesten a 8., 9., 13. kerületek fejlődnek, tehát szerintem a polgármestereik jó polgármesterek.
2018. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de például Gémesi György, 1990 óta Gödöllő polgármestere, szóval ő például valamit jól csinálhat.
2018. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gémesi Gödöllőn biztos tud valamit. Szegeden Botka jól csinálja. Debrecenben már nem Kósa van, de az utódja nagy tempót diktál. A szombathelyi sem rossz, igaz nagy Fidesz-nyalóka. Tokajba sem csak a bor jó. A győrit nem tudom megítélni. A pécsi és a miskolci polmesik: tragédia. Nagykörűn csodákat tett a polgármester.

Persze vannak még sikeresek, de sok közül zsarnok, idióta!

2018. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Veresegyház várost Magyarország legrégebben hivatalban levő polgármestere irányítja immár 53 éve. Pásztor Bélát 1965-ben nevezék ki tanácselnöknek. rendszerváltozás után is mindig megválasztották polgármesternek. A helyiek közmegelégedésére csinálja a dolgokat. Irányításával lett falubóé város Veresegyház. Sokan kitelepültek ide Budapestől, amihez a városban kiépítették a szükséges infrastruktúrát és szolgáltatásokat.

[link]

[link]

2018. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

No, akkor eddig: Gödöllő, Győr, Szeged, Debrecen, Szombathely, Tokaj, Nagykörű, Veresegyháza.

Ez nem sok. De biztos van még legalább ennyi! (Budapestet nem számoltam)

2018. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Bp. XIII. kerület nem fejlődik. Az, hogy építik sorra az irodaházakat még nem fejlődés. Az itt lakókért keveset tettek.
2018. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
De gusztusos és szép a 13. kerület. A közterületek is fejlődnek. Én pl a 11-nél érzem azt, hogy minden második sarkon építkezés, de lepukkant ettől függetlenül minden.
2018. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!