Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet meglepetés, hogy a...

Lehet meglepetés, hogy a Kétfarkú parlamentbe jut?

Figyelt kérdés
Kvóta érvénytelen szavazat pl.

2018. jan. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy jut
2018. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Miért jutna? Azért mert teleplakátolt minden szart (szerintem illegálisan) azt hiszi valaki, hogy bejutnak?
2018. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mindenképpen meglepetés lenne.
2018. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ügyesen trollkodnak kampányidőszakban akkor szerintem előállhat olyan véletlen, hogy bejutnak.
2018. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy be fognak jutni, de okozhat meglepetést ha 3% körüli eredményt érnek el, hisz ezzel "komoly" pártokat érnek utol, mint pl: a DK, Együtt, PM vagy a Momentum ( ezek mind 2-4%-os pártok ). Sőt, ezzel leelőzik a KDNP-t. Mondjuk ezt már lehet megtették, hisz az MKKP-nak mérhető a tábora, a KDNP-nek nem...
2018. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez most nem a vicces showműsorok ideje a parlamentben, mikor a középréteg lecsúszott közmunkássá és a létért küzd nap mint nap 50 ezer forintokból...

Reméllem a közelébe sem kerülnek az országháznak..

2018. jan. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, h marháskodnak, de ha megnezitek, elég komolyan látszik az üzenet, remek fricska és kritika az mkkp a jelenlegi politikának.

Egyébként nem hülye gyerekek, értelmesek és intelligensen, komoly apparátus. Én azt gondolom, h komolyan témákban komolyan is képesek megnyilvanulni.

Nekem hitelesebbek mint a hazug, pofátlan rablobanda akik most regnalnak (vagy az elődeik).

2018. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!