Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez elképesztő és megdöbbentő!...

Ez elképesztő és megdöbbentő! A balliberálisok és Jobbikosok mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés

[link]


A svájci Crédit Suisse nevű bank 2017-es adatai alapján a magyarok átlagvagyona majdnem négyszerese a románokénak.

A magyarok a lengyeleknél háromszor nagyobb magánvagyonnal rendelkeznek.

Az egész térségben egyedül Szlovénia előzi meg Magyarországot.


Mégegyszer mondom, NEM a fidesz médiája szerint, hanem a svájci Crédit Suisse nevű bank 2017-es jelentése szerinti adatok ezek.

Úgyhogy kérem, ne jöjjetek "fideszes manipuláció"-val.

Ezek szerint mégsem annyira rossz itt a helyzet, mint ahogy az ellenzék lefesti a dolgot.


Mit gondoltok erről?



2018. jan. 11. 18:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Ez elképesztő és megdöbbentő!" - amit a címben csináltál, clickbaitnak hívják, és látod, működik, mert idekattntottam.


Én azt gondolom, hogy hiába van piacképes tudásom, és keresek pontosan egy átlagfizetést, akkor is piszok nehezen tudok egyedülállóként félretenni. Márpedig az átlagban benne van a kétmillás vezérigazgató fizuja is, meg a 70-ért lépcsőházakat takarító Jucika fizetése is, így kicsit csalóka.

Ha ÉN érezni fogom, hogy ÉN jobban élek, úgy, hogy többet tettem a jó életért, mint aminek elégnek kellett volna lennie (tovább tanultam, pedig szerintem igenis egy szakmával/érettségivel rendelkező embernek se kellene éheznie), akkor el fogom hinni, hogy jól élünk, addig önthetik rám 0/24-ben, hogy nekem itt milyen jó, majd hiszem, ha látom.

2018. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!