Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány szavazattal...

Szerintetek hány szavazattal kapnak kevesebbet a pártok mert anno azt akarták, hogy bejöjjenek a migránsok/kerítést bontsák le?

Figyelt kérdés

Ugye annó Fideszen kívül mindenki hisztizett, hogy had jöjjenek "szegény menekültek" most meg még már mindenki:

[link]

(direkt a ti oldalatokról linkeltem, hogy ne sértődjetek meg)


Bár amiért korábban ellenezték én egy szavukat nem hiszem el, hogy "hirtelen rájöttek", hogy nem kellenek azok ide...


Szerintetek emiatt mennyi szavazót buktak a pártok?


2018. jan. 11. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ez mutatja ezen pártok képmutatását. Teljesen mindegy, mit tesz a kormány, mindenbe belekötnek, még akkor is, ha nekik sincs jobb ötletük.
2018. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Amikor ment a kerítés vita 2015-ben a pártok támogatottsága nem változott, az az egy-két százalékpont ide-oda pedig azóta is tart nem lehet egy bizonyos okhoz kötni.


Tehát azt mondani, hogy bármelyik párt bukott volna ezen alapból tévedés.

Másrészt 2015 tavaszán mikor még a Fidesz épp a halálbüntetéssel kampányolt, már buszokkal hordták a migránsokat a szegedi vasútállomásra annyit szedett össze a rendőrség, akkor épp az ellenzék követelte, hogy csináljon végre valamit a kormány, csak a Fidesz akkor füle botját nem mozdította. Szart arra, hogy több rendőrt küldjön a határra, amelyik meg illegálisan átcsúszott azokat volt, hogy csak Győrnél szedték le a vonatról.

Aztán valakinek leesett, hogy te hallod ez tök jó kampánytéma lesz, oké először plakátkampány, aztán ideiglenes határzár, majd aztán jött a kerítés.

2018. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semennyit.

A Fidesz és az ellenzék között noncs átjárás, ráadásul renegeteg ember tisztában van vele, hogy a Fidesz laza 20 ezer migránst engedett be a letelepedési kötvényekkel.

2018. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# jah mert brüsszel kiadta hogy engedjük őket...


3#nem is átmenetre gondoltam, hanem arra hogy inkább nem megy el szavazni

2018. jan. 12. 06:35
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom,de az biztos, hogy nem nyertek vele szavazatokat.
2018. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"2# jah mert brüsszel kiadta hogy engedjük őket..."


Nekem nem rémlik ilyesmi, sőt épp az ellenkezője a Fidesz csak akkor kezdett kapkodós üzemmódba kapcsolni, amikor a déli határon már tényleg ezrével jöttek át naponta, és akkor épp az volt az indok a kerítésre, hogy a dublini egyezmény miatt, akiket nálunk regisztrálnak, azokat később visszatoloncolják majd ide.

2018. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!