Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy Orbán ingyen internetet és számítógépet ajándékoz a hátrányos helyzetű idős embereknek, amikor szerencsétlenek egyáltalán nem értenek hozzá, azt sem tudják, hogyan működik a rendszer?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Stabil megélhetést nem tud biztosítani, mert kell neki és a családjának minden fillér, ezért valami visszárú szeméttel demonstrál. A németek, ha elviszed a számítástechnikai lomot fizetnek érte, és sok iskolában nincs olyan technika mint ott a kukában. Internet meg számtalan országban alanyi jogon jár, de nem 10MB t-com adsl, ami jó ha egy levelet meg tudsz nyitni fél óra alatt....
2018. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Képzéseket is indítanak és biztos lehetsz benne, hogy akinek nincs ilyenre affinitása az nem fog ilyesmire pályázni. (Otthon melege programban lehet kazánra támogatást kapni mégse vettünk még olcsó kazánt, mert nálunk távfűtés van.)

Eddig mindig az volt a baj, hogy szegény hülye nyuggereket megvezetik a helyi sajtóval/királyi tévével, most meg hogy végre olvashatják a sok Fidesz mocskolást a facen hirtelen kidobott pénz az egész.

2018. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A szavazatért, ez teljesen egyértelmű. Van amikor krumplit kaptak, most ezt. Valahogy meg kell venni az emberek szavazatát
2018. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért kivárnám, ki és mit fog kapni? Nekem attól van hányingerem, mindenre pályázni kell, vagy is kunyizni, mert nincs elfogadható fizu. Leraboljuk az embereket és nagy kegyesen pályázhatnak. Én, lerövidítem, nem fizetek adót és nem kell pályáznom. Mit értenek a géphez? Nekem van pár nyugdíjas ismerősöm, napi 5-10 órát ülnek gép előtt. Jó, biztos van egy réteg, akinek kínaiul van az egész.
2018. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 nem bántásból mondom de ezzel közel egyedül vagy, még régebben néztem egy ilyen online tesztet ahol belőtték a politikai irányultságod, Fidesztől Jobbikon át MSZP-ig szinte minden párt támogató között a baloldali érzelműek voltak többségben (70-80%+). Szóval a többség a gondoskodó államban hisz, ezért is vannak ezek a programok meg a rezsicsökkentés mert erre vevő az átlag magyar.
2018. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény "nyuggerektől" nem kellett volna levonni 45 évig a járulékot és akkor most nem kéne adni nekik semmit! És nem kéne azt várni ennek a sok fassz.opónak, hogy ki mikor döglik meg.... Ennyire egyszerű a képlet....
2018. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű: a rejtett erőforrás tezsvírekbű képezik a nagyon nagyon hiányzó zinformatikusokat!
2018. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!