Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok aki rettegtek a migránsok...

Azok aki rettegtek a migránsoktól, mi a véleményük arról hogy mégis csak be lett fogadva az az 1300 menekült csak a Fidesz az ellenkezőjét kommunikálta eddig?

Figyelt kérdés
Mondhatjuk azt hogy az egész menekültellenes kampány nem más mint a választók becsapása?
2018. jan. 16. 08:47
1 2 3 4
 11/35 hájaaa ***** válasza:
35%
Nyilván zavarja őket, dehát eltanulták a vezérüktől a szélkakas politikát :D Nevetséges h egyik pillanatban "minden migráns bűnöző" álláspontot követik, majd mikor a vezér megérzi a pénz szagát, már átszerkesztik a mondandójukat "vannak jó migránsok is"-ra. Legalább egy valamit ismerjetek egy jobberek ami titeket is zavar O1G-ben, legyen már egy álláspontotok és ne egyik pillanatról a másikra változtassátok azt.
2018. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
50%
Ez eddigis nyílvánvaló volt,hogy csak egy kamu elterelő gyűlöletkampány volt... szomorú h még mindig vannak agymosott "orbánisták".
2018. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
64%

Ezt már leírtam máshol is, de megteszem újra. Igazából a migráció problémája számunkra teljesen irreleváns. Minket, magyarokat nem érint a kérdés, és soha nem is lesz belőle semmilyen komoly probléma, amíg a magyar gazdaság nem lesz olyan helyzetben, hogy reális célország legyünk a bevándorlók számára. Láthatjátok abból is, hogy a befogadott 1300 menekült nagy része se itt van már (meg szerintem a letelepedési kötvényesek se), hanem feltehetőleg valahol nyugatabbra.


Szóval Orbán és kormánya tényleg jól véd minket a bevándorlóktól, csak épp nem a kerítéssel, hanem azzal, hogy olyan alacsonyan tartja a magyar fizetéseket, hogy a kutya se akar idejönni, főleg, hogy egy ugrásra már ott van Ausztria, a schengeni övezeten belül.


Fel nem foghatom, miért téma nálunk a migráció. Kit érdekel? Orbánék persze kampánycéllal a fókuszban akarják tartani, de komolyan nem értem, hogyan és miért sikerül nekik. Márpedig sikerül, mert én is én migráció-témában posztolok, már nem először. Pedig higgyétek el, kisebb gondunk is nagyobb ennél.


És most egy kicsit elébe megyek az "akkor fogadd be őket, libsi" narratívának. Tudjátok, mi debreceniek befogadtuk őket. Nálunk évekig üzemelt egy többszörösen túlnépesedett menekülttábor, ahol afgán és más közel-keleti menekültek éltek. Érdekelt valakit is? Megerőszakoltak, megöltek bárkit? Nem. Az emberek nagy része azt se tudta, hogy létezik ez a tábor, meg arról se tudott, amikor bezárták. Ennyit erről. Csak Orbánék akarják, hogy folyton ebben a témában verjük a nyálunkat, és ne foglalkozzunk az igazán fontos kérdésekkel. Ne dőljünk be nekik.

2018. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
61%

Lefogadom, hogy még örülnek is neki. Én is feltettem egy kérdést Orbán 2015-ös hat pontos javaslatáról, amiben világkvóta bevezetését javasolja (ergo ha a világ másik végén lenne egy polgárháború, gyakorlatilag azok közül a menekültek közül is a nyakunkba sóznának).


Mit ad isten, a fidesz-fanatikusoknak semmi bajuk nem lenne az Orbán-kvótával (ami gyakorlatilag UGYANAZ mint az EU-kvóta, csak világszinten), sőt, a 20.000 letelepedési kötvénnyel befogadott gazdasági bevándorlónak is örülnek. Lefogadom, hogy örvendeznek ennek az 1300 menekültnek is.


Orbán lassan már a HÚSZSZOROSÁT fogadta be annak a menekültszámnak, amit Brüsszel akart ránk sózni, és az idióta hívei tovább tapsikolnak neki. Ezek tudathasadásos emberek, akik képesek bármiben és bárminek az ellenkezőjében is hinni, csak Orbán mondja nekik...

2018. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
15-ös, köszönőm, szépen összefoglaltad.
2018. jan. 16. 10:57
 16/35 anonim ***** válasza:
56%
Napok óta hebegnek-habognak a Fideszesek hogy ez így okés, és minden. Mivan? Mikor népszavazásra elvertek milliárdokat, plakátkampányra milliárdokat, a tv-ben még a meccs közben is riogattak...akkor most ez oké? Meglátszik hogy a sok Fideszbirka úgy táncol ahogy a pártja kéri! Elvtelen egy banda a Fidesz és a támogatóik is...még hétfőn ami nem jó, az már kedden okés mert Orbán és RezsiSzilárd azt mondja.
2018. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Az EU mondott olyat hogy a kvóta szerint érkező 1300 ember ellenőrizetlen papírok nélküli migráns lett volna? Nyilván nem, így ha azt kommunikálod hogy te nem fogadsz be migránsokat mert veszélyesek, csak gazdasági bevándorlók stb, közben meg befogadod a hússzorosát az nem más mit az emberek átverése. Ezzel saját szavazóikat köpik szembe.
2018. jan. 16. 12:01
 18/35 anonim ***** válasza:
45%

Az senkit ne zavarjon, hogy akár orbán-rajongó, akár orbán-gyűlölő, szépen benyalta Orbán szajkózott meséjét.


Nagyjából naponta százszor mondja el minden értelmes média (a közmédia nem az), továbbá néhány Fidesz vezér, hogy a "kvóta" nem a befogadásról szól, hanem az elbírálásról. Magyarországot az Unió arra kötelezte, hogy 1294 menekült státuszát bírálja el! Ezt adják el úgy, mint befogadást.

2018. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
20# szerintem nem tetteti
2018. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

Az 1300 befogadottból már alig van az országban egy pár, a többi azonnal elmenekült innen!

Jobb helyen egy ekkora mocskos hazugságba belebukik a kormány...

2018. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!