Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mit gondolnak ezek a...

Mégis mit gondolnak ezek a menekültek? Azt hiszik hogy ez itt a kánaán?

Figyelt kérdés
Képesek több tízezres tömegekben elindulni és megtenni hatalmas utakat. Itt is van nagyon sok ember Magyarországon, akik 80 ezreket keresnek csak nettóban, pedig igen csak hasznos munkát végeznek, pl.:ápolók. Ha az itthoni "őslakosok" közül is sokan nem élnek jól, akkor miért gondolják, hogy ők jól fognak élni?

2015. aug. 11. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Igazából meghalni nem akarnak a közel keleten. Vagy ha nem is halnak meg az IS által felügyelt területen nem szívesen akarnak élni.
2015. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát, ahhoz képest ami ott van, ez akár kánaán is lehet. Inkább ez, mint hogy golyók röpködjenek a fülem mellett.
2015. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Mennél te is bárhová, ha géppisztollyal lőnék a sarkadat.
2015. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha a terror elől menekülnek azt meg tudom érteni, de azért mert itt jó, hát akkor ilyen alapon mi meg több tízezres tömegekben vehetnénk az irányt Norvégia, Svédország, meg Svájc felé mondván, hogy ott sokkal jobb az életszínvonal.
2015. aug. 11. 16:40
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező. 200ezer magyar él Londonban (nem hiába mondják, hogy London a második legnagyobb magyar város, ironikusan). Elfelejtetted? Megvan a mi tömeges kivándorlásunk is, nem értem miért vered a nyáladat.
2015. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem verem én a nyálamat csak amennyivel jobban élünk mi mint az afrikaiak, annyival jobban élnek Nyugaton, és ezt próbáltam logikailag megérteni, hogy ezt a bevándorlás dolgot.
2015. aug. 11. 16:45
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

""200ezer magyar él Londonban (nem hiába mondják, hogy London a második legnagyobb magyar város,""



Ja!


Az ilyen bután gondolkozók szerint : Ha a magyarok kimentek külföldre akkor hozzánk is jöhetnek 100 ezrével a muzulmán menekültek.


Sok buta ember van!!!

2015. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor miért lázadnak (pl. debreceni tábor) És miért vannak márkás ruháik, drága telóik?
2015. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha azt hinnék már mindenkit lemészároltak volna.
2015. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
7-es te ostoba bérrettegő, jó attól nap mint nap rettegni, hogy TÖBB SZÁZEZER MUZULMÁN ember jön az országba azzal a szándékkal, hogy itt maradjon, elvegye a munkádat és megerőszakolja a csajodat? Nem zavar, hogy max 4-5000 azoknak a száma akik menedékjogot kértek, és ezeknek is nagy részét elutasítja a magyar állam? Nem érdekel mi? Jobb rettegni a több százezer átutazó menekülttől. Le sem szarnak téged, engem, vedd már észre. Vagy tudod mit? Ne vedd észre, rettegj, rettegj attól, hogy megölnek, elveszik a munkádat, megerőszakolják a csajodat stb. Korlátolt barmok, tipikus magyarok akikbe belenevelte Kádárpapa a rettegést, besavanyodottak.
2015. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!