Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen cikkek hogy jelenhetnek...

Ilyen cikkek hogy jelenhetnek meg egy hírportálon? Meddig képes még lesüllyedni az origo?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Az utolsót szinte már csak "érdekességképpen" linkeltem be példának felhozva, hogy milyen nevetséges módon lehet manapság rémkeltő cikkeket írni forrásmegjelölés nélkül.

Ugyanez igaz az első kettőre, a politikai tartalma miatt mégis sokkal komolyabbnak tartom. Hihetetlen, hogy senki nem képes kontrollálni az ilyen valótlanságokat hirdető propaganda cikkek napvilágra hozását. És a sok szerencsétlen proli el is hiszi, hogy Svédország maga a pokol Mo. pedig a menny (miközben utóbbi ezerszer veszélyesebb és élhetetlenebb hely) és ezáltal egy egész társadalmat képesek manipulálni. A folyamatos politikai tartalmú lejárató cikkekről meg nem is beszélve. Komolyan, hogy létezhet egy ilyen elcseszett ország, ahol ilyen valótlanságok jelenhetnek meg a talán legismertebb internetes magyar oldalon? Kérdezem én ezt huszonéves fiatalként. Más országokban már a rémhíreket is súlyosan büntetik, itt meg a közmédiát és az origo-t (ami fogalmam sincs, hogy miért vált ilyen undorító "hírportállá") is az agymosásra használja fel a kormány. Régen nagyon szerettem az origo-t mert objektív híreket közölt és lehetett mindenhova kommentelni, a mostani állapota viszont egy hányingertenger. Miért nem tesznek valamit az emberek? KÉREM VISSZA AZ ÉN KIS RÉGI ORIGO-MAT!!



2018. jan. 22. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Előbb megkéselnek téged átlag fehér emberként egy Malmö -i arab negyedben mint Mo.-n akárhol
2018. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Malmö veszélyesebb, mint az átlag magyar város.

Ugyanakkor itt is vannak hasonló gettók, ahová nem mennél be éjszaka.

Például Ózd.

2018. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Ez a videó tökéletesen tükrözi a véleményem.

2018. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

ma 18:30


Erre azt mondja Orbán barátunk, hogy "Magyarország a Világ legbiztonságosabb országa"...

Hát nem kifejezetten.

Bárhol, bármikor, és BÁRKI megtámadhat minket!

Szóval "legbiztonságosabb" ország SEHOL NEM LÉTEZIK!!!

2018. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

a Malmös nem túlzás


tesóm szokott arra menni, mesélt dolgokat

2018. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

ma 18:33


Elég elszomorító, hogy a Ripost, Origo, Lokál és társai ilyen mélyre süllyedt...

2018. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Na most rögtön az első cikk első sorában ott a link, ami a közvetlen forráshoz vezet. A cikkben pedig ott van a közvetett forrás: A svéd bűnügyi statiszikai hivatal. Egyéb kérdés?
2018. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#1: És ezt te melyik univerzumban hallottad? Én 4 hetet töltöttem el Malmö-ben tavaly nyáron (külföldi ismerősöm által), bejártam szinte az egész környéket és egy pillanatig sem éreztem a veszélynek a leghalványabb jelét sem.
2018. jan. 22. 18:38
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez neked durva?


Akkor hagy mutassam be, az eddigi mélypontot


[link]


ezen röhögött a fél ország, a másik fele meg sírt.

2018. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Az Origo már rég nem hírportál, hanem egy kigolyózott propaganda csatorna.
2018. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!