Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 22. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Erre azt mondom, a diktatúra elkezdődött...

Ha Orbánék birtoka közelébe is mersz menni, már igazoltatnak a fakabátok.

2018. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Jogszabály nem tudása nem mentesít a betartása alól.
2018. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes.
2018. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább szégyen, hogy egy újságíró nem olvas utána a magyarországi jogszabályoknak, mielőtt repteti a drónját.
2018. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kell izgatni a népet? Miért kell ilyen felvételekkel polgárháborút generálni ? Kinek lenne jó, ha egy polgárháborúban bedőlne az ország? :O
2018. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Polgárháború"

Szerintem senki nem hiszi azt, hogy a NATO éd az EU tagállamaként, és egy demokratikus, viszonylag stabil rendszer ellen polgárháború bekövetkezne.

2018. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Miért kell Sorosozni? Stop Sorosozni? Nem azzal keltik az indulatokat??

2018. jan. 22. 22:37
 8/11 gyuux válasza:
Ez miatt nem lehet sportszerűen repülni, saját vagy bérelt területen!!!
2018. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
33%

Szerintem ilyen drón volt:

[link]

akkor nem követtet el szabálysértést, mivel 2 kg alatti eszközről beszélűnk, ehhez nem kell engedély. Furcsa az egész szituáció...

2018. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Csaba, nem biztos, hogy olyan drón volt. Miből következtettél erre? -_-


És mivel van a drónon kamera, mindegy, hány gramm, nem játékdrónnak számít.


Engedélyekről annyit, hogy napjainkban betarthatatlanok. Kell légtérhasználati, amit a repülés előtt 30 nappal kell igényelni (és soha sehol nem adják meg ha csak úgy betelefonálsz), kell kötelező biztosítás (melyik biztosító hajlandó olyat kötni egy drónra?), jogosítvány (ami nem létezik), és még egy csomó butaság, mert jelenleg a drónok kis repülőgépekként vannak számontartva. Szerintem ez sok. Azért egy permetezőrepülővel talán kicsit nagyobb kárt lehet okozni, mint egy 300 gramos Sparkkal...


A rendőr hozzáállása meg szerintem nem volt korrekt, csak meg akarta mutati, ki az úr... Ha korrekt akart volna lenni, akkor egy pénzbírság és az SD kártya lefoglalása elég lett volna. Tény, hogy az emberünk is elég provokatívan viselkedett a rendőrrel szemben.

2018. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!