Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz összefogás a baloldalon...

Gál Zoé kérdése:

Lesz összefogás a baloldalon 2018-ban?

Figyelt kérdés
Közös listán indul az MSZP, a DK és az EGYÜTT vagy külön-külön indulnak és ha nem érik el az 5%-ot, akkor kiesnek a parlamentből?

2018. jan. 23. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A 3 párti összefogást nem fogja megkockáztatni az mszp, ennyire nem hülyék. A 15 % kb. kizárható, a 10 is kétesélyes. A "liberálisok" (vagyis F.G., kicsit nagyképű a többes szám) kap egy befutó helyet az mszp-től. Kétpárti összefogás lesz, 10%-os bejutási küszöbbel.
2018. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
5%
Én nagyon remélem, hogy lesz összefogás a baloldalon és végre kormányváltás lesz, mert ez az ország nem fog kibírni még egy fidesz kormány ciklust abban biztos vagyok. Arról nem is beszélve, hogy a fiatalság jövőjét teszik tönkre olyanok, akik még életükben ki se tették a lábukat ebből az országból, fogalmuk sincs a fejlett társadalmak működéséről. Wartburgban ülve pálinkát kortyolgatva osztják a nem létező észt.
2018. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Konkrétan ki ül Wartburgban??? :)
2018. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#13 pl az ex munkásőrök, a zászlólengető fidesz szavazók
2018. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy most ki ül nem tudom. De én ültem régen citromsárga kétüteműben. Az volt a szülelmnek vadonat új. Többet ért mint az egész baloldali összefogás a Momát is beleértve
2018. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#5


Komolyan azt hiszed, hogy ha ez a társaság összefog hogy Orbánt kibillentse, képes lesz kormányozni?

Azon kívül SEMMIBEN nem tudnak megegyezni, hogy orbántakaroggy.


Még kormányt alakítani se fognak tudni.


Aztán újra ki kell írni a választást, és akkor 9/10-el visszajön a Fidesz...


Még az ellenzéki szavazók se olyan hibbantak, hogy egy koncepció nélküli széthúzó társaságra bíznák az országot...

2018. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A balos söpredék együtt is ugyanolyan alkalmatlan, mint külön külön. Remélem a parlamentbe sem jutnak be.
2018. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

a parlamenti bejutási küszöb koalíció esetén növekszik két párt koalíciójának 10% szükséges kettőnél többnél pedig 15%

Ha nem éri el azt a 15% akkor mind a három párt kiesik

2018. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De lesz ám! Kézenfogva sétálnak el a naplementébe.
2018. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
Összefosás lesz az megint, nem összefogás.
2018. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!