Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne kezdeni a sok...

Mit lehetne kezdeni a sok munkakerülővel?

Figyelt kérdés
Dolgozni nem dolgoznak, de a TB-t meg a segélyt behúzzák .
2018. jan. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A tb még oké lenne, de az országgyűlési képviselői juttatásokat segélynek nevezni... Ejnye... :-)
2018. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerek pár ilyet. És most maradjunk szigorúan a munkakerülőknél ne keverjük ide azokat akik önhibájukon kívül nem dolgoznak. Na szóval a munkakerülőkkel semmit se tudsz tenni. Öket is a közmunka program szívja fel. Aztán aki ott se tud helytállni mert iszik pl kivágják és nem kap semmit. Tehát akkor gondolom tb-je sincs
2018. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Semmit. Nem kényszerítheted rá arra amit nem akar, most mondhatod, hogy kasztráljuk, hogy ne szaporodjon, de mi van ha akkor megjön az esze, nem egy példát tudnék én is erre felsorolni, hogy az addig aljas maszat mit művelt embertársaival, majd amikor barátnője bekapta a legyet hirtelen műszakba kezdett járni, hogy eltartsa a kismamát.


Vannak olyanok akik belefáradtak már az egészbe, és rohadtul igazuk van, mert itt a sógor-koma jó barát érvényesül csak jó munkahelyeken, hiába vagyok én bárki is ha nincs ismerettségem, és lehet itt a kamu dumát nyomni, hogy " ez nem így van" ja nem így van mert Te is ismi által lettél ott ahol, én is így vagyok, ha nem lenne sok ismerősöm még mindig műszakba vergődnék úgy, hogy wc-re se engednek ki, mert itt ez a szitu vidéken.


Másik pont ami érdekes, mondjuk tejgyártó képzésen vehetsz részt mint közfoglalkoztatott, mi van, ha téged nem érdekel? Nem tudják beléd ütni, nem szabályos, kibuksz és 1 évig nem lehetsz regisztrált munkanélküli, 1 évig nem fizeted a tb-t és ha bajod lesz akkor az költség.


Szóval minden élethelyzet más, ösztönözni kell az embert, hogy ha elvégzi ezt s eszt akkor ilyen olyan lehetőségei lesznek, nem pedig , hogy ha elvégzi ezt akkor 3 hónapig, fél évig kaphat 47 ezret amiből NEM TUD megélni, akkor csak vegetál.

2018. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sOrKaToNaSáG a SoK pUhÁnY fIaTaLnAk!!44
2021. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!