Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha befogadjuk tényleg a...

Ha befogadjuk tényleg a migránsokat, ahogy a rossz nyelvek beszélik. Mégis mi szuperország mit fogunk velük kezdeni, ha a nagyok se győzik a dolgot?

Figyelt kérdés

16-18 év közöttiekről volt szó, ahogy Rogán Anti lenyilatkozta.


(DNS-teszt ellenében, hogy amúgy nem-e 40 éves ugye)


2017. ápr. 29. 19:42
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
77%
ez fidesz agymenés nem kell befogadni senkit se
2017. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Több millió migráns érkezett Európába az elmúlt évtizedekben, és abból tudod mennyi jött Magyarországra? Kb egy se. Ha Magyarország "befogad" (=megpróbál itt tartani) pár migránst, akkor szépen át fognak szökdösni Ausztriába meg ahova menni akarnak. Ez egy nevetséges gumicsont. A semmiről beszélünk, de arról aztán nagyon sokat és nagyon indulatosan.
2017. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Egy 10 milliós országba beakarnak telepíteni 1200 embert! Uramisten, mi lesz ebből!

Semmi... csak a sok gyenge elméjűt bármivel lehet etetni.

2017. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"(DNS-teszt ellenében, hogy amúgy nem-e 40 éves ugye)"


Nem tudom, Rogán hogy van vele, de én DNS teszt nélkül is meg tudok különböztetni egy 16-18 éves embert egy mondjuk 25-30 évestől (nem beszélve egy 40-estől).

Sőt, én ezt egy DNS teszt árának a feléért is meg tudom tenni.

(Azt mondjuk nem tudom, hogy miért csak a 18 év alattiakat bocsájtják be, mi van akkor, ha egy 20 éves is bejön az országba? Csődbe megyünk?)

2017. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem kéne befogadni (azokat sem)
2017. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Még egyszer kéne népszavazás, hogy akarunk-e migránsokat

az országba - hát nem akarunk

2017. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Shai-Hulud ***** válasza:
92%
Fogadjunk, hogy Rogánnak (azon kívül, hogy feltaláló, és letelepedési kötvényekkel bizniszel) van egy Haitin bejegyzett DNS vizsgáló cége is!
2017. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

"Még egyszer kéne népszavazás, hogy akarunk-e migránsokat

az országba - hát nem akarunk"


Egyrészt 1294 főről van szó (ennyi ellen volt a sikertelen népszavazás is), másrészt ha be is telepítik őket, fél év múlva egy sem lesz itt belőlük, mind meglóg valahova Németországba.


Ennyi embert a népszavazás és a gyűlöletkampány árából életük végéig jól tarthattunk volna. De most indít kedves kormányunk még egy kampányt.......

2017. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Belsős infó, szóval ne nagyon terjesszétek: a DNS teszt során észrevétlenül kapnak egy oltást is, ami domesztikálja őket, olyanok lesznek, mint a doromboló kiscicák ezután!
2017. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
nincs olyan hulye migrans aki itt akarna élni ebben az orszagban, felesleges errol vitatkozni.
2017. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!