Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a kis...

Mit szóltok ehhez a kis videóhoz? Tényleg ez a magyar realitás?

Figyelt kérdés

Főleg a fideszes szimpatizánsok véleményére lennék kíváncsi, hogy ők hogy látják a mostani helyzetet így a kormány által elhalhatott 1300 befogatott migráns után ill. a EP-ben 10 fideszes megszavazta az, hogy a civil szervezetekkel együtt kell dolgozni a menekültek érdekében...ami nem kicsi ellentmondás az itthoni kormányzati kommunikációval..nem? majd a fideszes Schöpflin György azt nyilatkozta, hogy nem tudta miről szavaz....ha egy kőműves egy villanyszerelő..stb mondaná, hogy nem tudja mit csinál, akkor az olyan embert nem hívják legközelebb dolgozni, mert alkalmatlan rá... vagy én látom rosszul? de mások véleményére is kíváncsi volnék.


A videó: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=tRObn2unBpQ


2018. jan. 24. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Orbán még mindig Soros kutyája.
2018. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez a magyar realitás.

Van 2.3 millió agymosott narancszombi, azoknak azt adsz be amit akarsz.

2018. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
A halál fog megnézni egy 14 perces Soros propagandát...
2018. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fidesz1987 ***** válasza:
19%

Én megnéztem, itt az a kérdés az hogy engedjük-e, hogy több ezer külföldről érkezett embert csak úgy ide telepítsenek. Ezt nem szabad megengedni!

Én kifejezetten örülök, hogy befogadtuk az 1300 menekültet, ha Magyarország képes arra, hogy segítsen embereknek akkor jó ha tudunk néhány embernek segíteni.


Az miatt viszont aggódok, hogy az LMP olyan embert akar beültetni a nemzetbiztonsági ülésre akiről kiderült az átvilágításon, hogy kockázatot jelenet az ország számára:

[link]

2018. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem fogom a videódat nézni, és ha beengedték ezek akkor feleslegesnek tartom az eddigi pénzköltős, "megvédjük az országot" című szövegeket.


Amit érdekesnek tartok az az, hogy a hozzád hasonlóakban most viszont előtört a xenofóbia. Már nem kellenek nektek a "menekültek"?

2018. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fidesz1987


Egyetértek, nem szabad engedni, hogy ellenőrizetlenül több ezer embert betelepítsenek(gazdasági menekült), de a tény az, hogy a kutya sem akar ide jönni, max az országon át. De a lényeg nem is az, hanem hogy a kormány kommunikációja 2015-óta, hogy senkit ne telepítsenek ide, erre kiderül, sunyiban a kormány 1300 embert betelepített, ez nem mond ellent egy kicsit?


Aggódsz, mert egy fideszes kockázatosnak nevezett egy lmp-s szakértőt... oké, de akkor nem aggódtál, mikor pont ugyan ez derült ki Orbán üzleti partnere Zaid Naffa ill. Ghaith Pharaon-ról ?


Jó ha tudunk segíteni néhány embernek, ez oké, de az már nem a magyar nép hülyének nézése, hogy 2 éven át azt nyomták, hogy 1 menekültet se ide, majd titokban betelepítettek 1300 embert? vagy az, hogy 2 éven át, nyomják a dumát a népnek, hogy a menekülteket segítő civil szervezeteket el kell lehetetleníteni, majd ma az EP-ben a fideszesek többsége ez ellen szavaz?

2018. jan. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!