Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki csak azért...

Van olyan, aki csak azért megy el szavazni, hogy a Fidesz győzzön minél nagyobb fölénnyel és a Magyarok boldogok legyenek?

Figyelt kérdés

Én eddig nem voltam soha szavazni, pedig kétszer mehettem volna. 2010-ben és '14-ben.

De most el fogok menni, mert látom, hogy a Magyaroknak a Fidesz kell és szeretném, ha minél több Fideszt kapnának, hogy a lehető legelégedettebbek legyenek.

Én ugyan nem szeretem, de úgy is dobbantok az országból a választások után, a népemnek pedig legyen a lehető legjobb. Ennyit szeretnék nekik adni.

Más is van így rajtam kívül?



2018. jan. 24. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%

Én & a családom pl !


Isten áldja Orbánt sokáig

2018. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, drága barátom, én NEM a Fideszre teszem a voksot, mert ellopott a magánnyugdíj pénztárból 3000milliárdot, ezen felül a külföldi cégeket mind kiűzte az országból, normális munkahelyek helyett közmunkára lökte a fiatalokat, a 65 év felettieket a halálig dolgoztatja, gallravágta a magyar egészségügyet, mindeközbe milliárdok landolnak a határon túlra, Mongóliának is pénzt adott, sportba csoportosítja át az egészségügyre fordítandó keretet, soroljam még?

Jól gondold meg, kire szavazol!

2018. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2


Látom, nem értetted a kérdést.

Nekem ezek szintén nem tetszenek, de úgy látom, hogy a Magyaroknak tökéletesen megfelelnek.

Én nekik akarok kedveskedni egy kis búcsúajándékkal.

2018. jan. 24. 19:08
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Hogy lehet valaki olyan sötét, hogy azt mondja, az "összes külföldi cégeket mind kiűzte" a Fidesz az országból, lassan kénytelen leszek felülvizsgálni álláspontomat, és tényleg valami minimáis IQ-hoz vagy tájékozottsághoz szeretném kötni a szavazati jogot....
2018. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
nagyon gagyi troll, kb 5 perc alatt el fogják tüntetni a baromságodat
2018. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5


Igen és miért is? Mert van véleményem?

2018. jan. 24. 19:11
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

"Hogy lehet valaki olyan sötét, hogy azt mondja, az "összes külföldi cégeket mind kiűzte" a Fidesz az országból"


Te vagy a sötét, mert egyre több a turbónemzeti cég, a Nyugat-európai cégek, bankok sorra tűnnek el az országból, ehelyett bejönnek az oroszok és kínaiak, lásd, pl. SBER Bank (orosz tulajdon), Bank of China, a Holcim KÍNAI kézbe került... soroljam?

2018. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Ja, a LuK Oil-ról nem is beszéltem, ami szintén OROSZ tulajdon... hova lettek az Európai cégek?
2018. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.


Szóval szarszagúra sikeredett a próbálkozásod. :)

2018. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy orosz és kínai gyarmat lesz az ország és a Magyarok megkapják, amit akarnak.

Ki kellene lépnie az országnak az EU-ból is, hogy még jobb legyen minden.

2018. jan. 24. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!