Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hit Gyülekezete megint...

A Hit Gyülekezete megint elkezdte a gyerekes undorító lejáratókampányát?

Figyelt kérdés

[link]


Azt feltételezem nem kell ragozzam, hogy az elmúlt egy évben az origo elfideszesedett. Évek óta követtem az origót, régen nagyon tetszett és elég hitelesnek tartottam, de kb tavaly márciustól nagyon megfideszesedett.


Azt meg gondolom szintén nem kell ragozzam, hogy amióta az SZDSZ elpusztult, és a fidesz felvette a hitgyülit a történelmi egyházak közé a hitgyüli beállt a fidesz mögé. Az is közhely, hogy a fidesz százmilliókkal támogatja a hitgyülit.


Ezt a cikket olvasva elmondható, hogy a Hit Gyülekezete megint megkezdte a gyerekesen primitív kapmpányát?



2018. jan. 25. 16:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%
A hitgyulis business-szektat en mar betiltottam volna.
2018. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#10


Arabul az isten szót iláh-nak mondják. Az Allah az al-iláh (vagy „az-isten”) szóból ered. Eredetileg a keresztényeknél jött létre a fogalom, amikor a kereszténység Istenét nevezték el. Mohamed pedig átvette a keresztény Allahot. Tehát mind az arab keresztények mind az arab muszlimok Allahban hisznek.


Tanultam arabot, úgyhogy felőlem vitatkozhatunk még ezen...


De leellenőrizheted te magad is, itt van a kopt arab Biblia, megnézheted melyik szó szerepel az Istenre:

[link]

2018. jan. 25. 17:44
 13/35 anonim ***** válasza:
55%

Az kicsit se zavar hogy itt törökül beszélő törököknél volt??? :D Akik véletlenül sem hívják Allahnak a keresztények istenét.


[link]

2018. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Erőlködhetsz felőlem továbbra is. Mint mondtam tanultam arabot (méghozzá egyetemen) tudom miket írkálok.


Allah arabul Istent jelent, függetlenül melyik vallásé-e.


Kb olyan mintha írnák egy cikket arról, hogy a Bog az egy orosz isten, és az orosz vallás istene. Majd a sok fideszes meg mind írkálni, hogy Vona az orosz vallásban hisz és tanulságot tett az oroszisten mellett.

2018. jan. 25. 18:40
 15/35 anonim ***** válasza:
24%
Hitgyüli mindig is egy mocskos szekta volt, most viszont hogy benyaltak a Fidesznek a hatalom kollaboránsai lettek.
2018. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
11%

"törökül beszélő törököknél volt??? :D Akik véletlenül sem hívják Allahnak a keresztények istenét."

13-as és találtál más hibát is a török beszédben? ragozás, szórend? de nincs olyan, hogy "keresztények istene", Isten van. Pont.

Ettől senki sem fog eltérni világnézetétől, senki sem fog másra szavazni, úgy hogy semmi jelentősége nincs ennek az egésznek, rugózzanak rajta, rángatózzanak a gyülisek, kit érdekel?

a jelenlévő törökök meg értették, mint mond.


[link]

2018. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire futja a bizniszszektának.
2018. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
72%
Azért elég hülyének kell lennie valakinek, hogy ne tudja, a törökök nem arabok. :D
2018. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
15%

nem? nem mondd, én nem tudtam :D

és azt tudtad, hogy a muszlimoknak sokáig arabul lehetett csak olvasni a Szent Koránt? nem engedték fordítani. Na akkor kúszott be a Mindenható,Teremtő, Abszolútum, az Úr, az Örökkévaló neve Allah-ként a török nyelvbe be.

2018. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
Ettől még a kerestények istenét nem így hívják törökül. (Mint ahogy magyarul sem, hiába ismerjük az Allah szót.) Evvan, törödjetek bele.
2018. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!