Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek rendben van hogy...

Szerintetek rendben van hogy magyar pénzből renoválják az erdélyi "látványosságokat"?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezzel úgy vagyok, hogyha a románok elhanyagolják, mert érthető módon elhanyagolják, mert pl. Nagyvárad központja a magyar történelem értékes örökségét képezi, és a románoknak úgy igazából semmi kapcsolatuk nincs ezekkel az építményekkel, akkor már a magyar állam tulajdonai kellene legyenek.


Vagy legalábbis 50%-ban legalább. Persze ez elmondható Kolozsvártól kezdve szinte minden nagyobb erdélyi város látványosságairól. Magyar történelmi helyekről van szó.


2018. jan. 29. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Olaszországi templom újraépítéséhez is adtak támogatást.

Ez mennyivel kivetni valóbb? Erdélyben, Székelyföldön legalább magyarok élnek. Ezek a magyar történelem örökségei.

Nem tudom, jártál-e már ott. Én elég sokat. Nagyon sok településen még most is több, mint 90% a magyarok aránya.

De egyébként a magyarországi magyaroknak is van hasznuk onnan. Nagyon sok magyarországi építési cégek, banki befektető csoportot, szálloda láncot láttam arrafelé. Épületeket újítanak fel, szállodák üzemeltetését veszik át.

2018. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez irredentizmus!


Egyből le kellen bontani az összes ilyet! Még az hiányzik, hogy majd 23 millió román sáska módjára ellepje Magyarországot!

2018. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szerintem rendben van.
2018. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen ez rendben van
2018. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Nincs kifogásom ellene!


Ettől százszor értelmetlenebb dolgokra szórták már a pénzt, és semmi eredménye.

2018. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen, teljesen rendben. Erdély is magyar tartomány.
2018. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A magyar az magyar, függetlenül attól, hogy gazember politikusok hol, mikor milyen határokat húzigálnak.


Lehet, hogy most nem aktuális, de a szívünkben SOHA nem adhatjuk fel az elcsatolt területeket.


És minnét több szállal kötjük őket vissza, annál könnyebb lesz, ha egyszer végre fordul a történelem kereke...

2018. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És az olyan fajtára emberre mint a kérdező amikor azt mondják, hogy nem magyar meg van sértődve
2018. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

8#


Ezen az alapon Petőfi sem volt magyar, hiszen akkoriban rendi nemzet volt. Petőfi pedig nem élt nemesi szabadságban (de egyesek a Petrovics család nemességét vallják - csakhogy a Pesten élő Petőfi nem élt ezzel, nem volt kihirdetve, nevet változtatott stb.).

2018. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!