Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy Magyarorszá...

Van rá esély, hogy Magyarország valaha olyan liberális ország legyen mint Svédország vagy Hollandia?

Figyelt kérdés
Én ellenzem a rasszizmust és a gyűlölködést. A történelemben mindig azok az országok maradtak talpon, amik nyitott szelleműek voltak. Nyitottak voltak a megújulásra. Ha mi is liberálisabbak lennénk, attól csak erősödnénk. A franciáknál is működik. Remek a társadalmuk és hisznek a szolidaritásban. Az USA is felnéz rájuk. Hollandiában is jól működik a liberalizmus, sokan mennek oda távol-keletről vállalkozni, gazdálkodni, dolgozni. Szorgos emberek sokasága teszi még nagyobbá az országukat. Ez így működik szerintem. A mai világ más mint a 90-es évek előtt volt. Globális szinten működik már minden. Ha nem vagy részese, akkor alul maradsz. Röviden ennyi. Ti mit gondoltok erről?

2018. jan. 29. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne ha hollandia szinten élnénk és nem gyűlölködnénk. Nem értek a politikához így a többire nem tudok mit írni.
2018. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
:DDD A libernyák franciákat meg angolok ugy megverte Csitler bácsi, hogy már szánalomból nem mészárolta le azt a 300 ezer katonát Dunkirk-nél. Szerintem a hős Szovjetunio se az elfogadásról volt híres, mint ahogy a félig-meddig apartheid USA se.....
2018. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Összekeverted az okot és okozatot. Hollandiát a hollandok, Svédországot pedig a svédek tették kiemelkedően eredményessé. A liberalizmusuknak köszönhetően pedig özönlik hozzájuk a söpredék, hogy az őslakosság által létrehozott jóléti rendszereken élősködjön.
2018. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Remélem nincs!


Max. az életszínvonalat ami az említett kettőben van bevállalnám.... ;)

2018. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Max. az életszínvonalat ami az említett kettőben van bevállalnám.... ;)"


De az életszínvonal nem javul magától, azért tenni is kéne valamit.

2018. jan. 29. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Reméljük nincs.
2018. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Esküszöm már alsóban tanítani kéne az ok-okozat törvényét és megértetni.
2018. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

A liberalizmus éppenséggel az ami tönkre teszi ezeket az országokat.

De ha nekem nem hiszel bátran nézz utána hogy mikor indult meg ezen országok fejlődése, hamar rájössz majd hogy akkoriba még nyoma sem volt a liberalizmusnak.


Svédország esete példaértékű, 90 és a 2000 es években még a világ legbiztonságosabb országának számított, az emberek úgy mentek el kirándulni az egész családdal hogy a bejárati ajtót besem kellett zárni. manapság meg egyedül is veszélyes kijárni kocsmázni annyira megnőtt a bűnözés

2018. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Belátható időn belül, nincs. Aztán azon lehet vitázni, hogy ez jó, vagy rossz.
2018. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 szerintem erre pár év múlva választ kapunk
2018. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!