Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek teljesen elmentek...

A Fidesznek teljesen elmentek otthonról? Hogy lehet ilyen képet kitenni?

Figyelt kérdés

Görgetem a Facebookot, erre fizetett hirdetésnek (nem azért mert követem a Fidesz oldalát) feljön ez:

[link]


Vonáék speciel már sokkal régebb óta beszélnek a migrációról mint a Fidesz (Toroczkai már ezer éve mondja hogy Ásotthalmon szivárognak az emberek a zöld határon, csak senkit nem érdekelt egészen 2015-ig amikor is ugye jelensőg hullám érkezett). De Szél meg Karácsony sem bontaná le a kerítést...


2018. jan. 30. 21:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindenki nyiltan neonáci lenne, mégnagyobb hülyeség lenne a kép. ---> mindenki legyen neonáci
2018. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

Most azért tegyük hozzá, hogy alapból talán a Jobbikot leszámítva rendesen ment a kerítés elleni hőbörgés, szóval nem olyan nagy csúsztatás ez. (gondolom anno a Jobbik Ők lopnak ti dolgoztok plakátkampánya is kiverte a biztosítékot)

Az meg hogy időközben kapcsoltak baloldalon is, hogy kár a szavazok akaratával szembemenni még nem jelenti azt, hogy ha hatalomra jutnak akkor is megtartják ezt a jó szokásukat.

2018. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2018. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

2-esnél a pont.

Vonát leszámítva az összes hőbőrgött a kerítés.

2018. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%

Mi a kérdés?


A kvótanépszavazáson teljesen világosan foglalt állást a komplett ellenzék.

A Jobbik is elszabotálta a szavazást a letelepedési kötvényekre hivatkozva.


Azóta is folyamatosan fikázzák a kormány erőfeszítéseit.

Végülis nyilvánvalóan egy oldalon állnak a kerítéstől a kvótákon keresztül a kormányváltási vágyakkal együtt.


Izé...


Akkor most ciki Sorossal egy fényképen lenni?

2018. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

#5


Az éj sötét és tele iszonyattal!

2018. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
#5:"...A Jobbik is elszabotálta..." Hát, azert ez nézőpont kérdése. Ha a kormany nem csinál segget a szájából és megszünteti a kötvényt, a Jobbik velük szavaz. Csak hát, a "biznisz"...van az a pénz, amiért az ő hajuk is korpásodik.
2018. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
nekem is feljött fizetett hirdetésként, aztán jeleztem a facebooknak, hogy "megtévesztő és hazug" a reklám :D
2018. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4%

[link]


Ezen nem háborodtál fel, cicamica?:D

2018. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9

Nem, én örülök hogy végre megjött a Jobbik esze. De nem is értem hogy hogy jön ide.

2018. jan. 31. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!