Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meg lesz a kétharm...

Szerintetek meg lesz a kétharmada a Fidesznek a választáson?

Figyelt kérdés
Én nagyon reménykedek benne, hogy igen

2018. jan. 22. 17:54
1 2 3
 1/22 Gál Zoé ***** válasza:
50%
Szerintem igen. Az LMP az egyetlen normális ellenziki párt, de nem fognak összeállni Gyurcsány féle bűnözőkkel, még ha így rájátszák a Fidesz kezére a kétharmadot, akkor se.
2018. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak a kétharmad által sikerülhet elkerülni a kvótát, megállítani Soros György tervét, arra vonatkozóan, hogy Magyarországot illegális bevándorlók százezreivel öntsék tele. Aki a baloldali Soros ügynökökre szavaz az nem is igazi magyar ember véleményem szerint. A Jobbik sokáig normális pártnak nézett ki, de a végén csak becsicskult Gyurcsányéknak sajnos, és nem írta alá a kvóta ellenes kezdeményezést sem.
2018. jan. 22. 18:18
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért remékedsz benne? Milyen kétharmados intézkedést szeretnél látni?
2018. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2018. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha koalicióra lépnek a jobbikkal akkor még a 9/10-es többség is meglesz
2018. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pl. rendkívüli állapot kihirdetése a migrációs veszély miatt, amiről szó volt, hogy ha kell, akkor bevetik.
2018. jan. 22. 18:28
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

"Magyarországot illegális bevándorlók százezreivel öntsék tele"


Csak hogy tudd, Orbán 1300 menekültet fogadott be, de erről egy mukkot nem hallottál...

Mert ugye milyen érdekes, amikor kiszivárgott Viktorék titkos terve, most magyarázta ki magát valahogyan, amikor eddig azt harsogta, hogy "Egy illegális bevándorló nem teheti be a lábát és nem veheti el a munkánkat"...

A másik, hogy a menekülteket is egy kalap alá veszi a többi bevándorlóval a gyűlölködő propagandájával.

Ugye, ugye?

2018. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Yog-Sothoth válasza:
88%
Remélem troll vagy. :D
2018. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én egy Európa és ezen belül Magyarország jövőjéért aggódó ember vagyok, aki nem szeretné, ha az afrikai bevándorlók elárasztanák a kontinensünket, és 50 év múlva már ők lennének a többség.
2018. jan. 22. 18:41
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

"Én egy Európa és ezen belül Magyarország jövőjéért aggódó ember vagyok, aki nem szeretné, ha az afrikai bevándorlók elárasztanák a kontinensünket, és 50 év múlva már ők lennének a többség."


Agyadra ment a közel 3 éves migránsozás...

Fogadni merek, a kormány közeli MTVA híreit követed nyomon, ahol a nap 24 órájában mit hallasz?

Migráns, Soros, migráns, Soros, migráns, Soros... szegény Orbán kifogyott a témából...

Te meg vagy olyan Hü-Ye, hogy beveszed, mint kacsa a nokedlit...

Csak hogy tudd, már befogadott Orbánocskád 1300 "migránst"... erre varrj gombot!


[link]


[link]

2018. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!