Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy ennyi disznóság...

Most, hogy ennyi disznóság kiderül a Fideszről, ki nyeri a választást?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát, disznóságok ide, vagy oda, így is a Fidesznek áll a zaszló.
2018. febr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Azért hiszik, hogy ők nyerik, mert a közvéleménykutatáskor a megkérdezettek fele nem válaszol, a másik fele meg nem mer mást mondani, ezért azt mondja a fideszre fog szavazni.
2018. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
És aztán aki nem válaszol, annak nagy része el sem megy szavazni, ami meg igen, annak a fele ugyan nem a Fideszre szavaz, de a másik fele igen. Ez volt 2010-ben meg 2014-ben is...
2018. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

8as, komolyan 888at vagy képes belinkelni?

Megláttam és futottam is tovább köv válaszra


A kérdésre válaszolva, még mindig van orbánnak másfél millió birkája akiknek csak annyi számít hogy migráncs meg soros (az ilyen erzsike néni félék akik remegve hívják a rendőrséget hogy migráncs ha meglát valakit aki nem magyarul beszél), ezek akkor is orbánra szavaznának ha az a parlamenti közvetítés közben élve enne meg egy csecsemőt, teljesen mindegy nekik mi történik, olyanok mint a vallási fanatikusok

Az ellenzéki oldalon pedig valóban nincsen egy ember sem aki mögé fel lehetne sorakozni, max Botkában láttam fantáziát személy szerint azt is sikerült kigolyózni gyorsan

Ettől függetlenül a csuti despotánál akármelyik párt elnök jelöltje jobb lenne az országnak

2018. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%

" Na, nézzük a legfrisebb disznóságot:


Gyurcsány több mint 150 millió forintot tartott az év elején az osztrák Schoellerbank AG bécsi fiókjánál vezetett számláján.


Ezt a politikus nem tüntette fel a vagyonnyilatkozatában, tehát az összeget eltitkolta.


[link]


Gyurcsány erre azt mondta, hogy feltüntette, csak nem részletezte, hogy pontosan mibe van fektetve, mert ez nem is szükséges. A végösszeg meg stimmel állítása szerint, és vagyonosodási vizsgálatot kért maga ellen.

Szerintem a Fidesz lejárató fegyvere itt csütörtököt mondott. Vajon Orbán és a többi fideszes is kész lenne maga ellen vagyonosodási eljárást indítani?! Nem ártana, ha minden politikus ezt megtenné.

2018. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!