Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha a magyarok közönyösek...

Hogyha a magyarok közönyösek a politika iránt, akkor hogyhogy a Fidesz még mindig simán nyerni fogja a választást?

Figyelt kérdés
Ez ellentmondás. Ugyanis a közönyösség azt kellene, hogy jelentse, hogy egy idő után a Fidesznek is ki kellene fulladnia, de nagyon nem igy van, ugyanis a Fideszre még mindig irreálisan sokan voksolnak. Hogy van akkor ez a közönyösség tulajdonképpen?

2017. dec. 17. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert ő volt az egyetlen párt aki kiállt Brüsszelben a Magyar érdekek mellett
2017. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
15%
Jelenleg nincs jobb náluk.
2017. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
87%
A magyarok többsége közönyös, de a fidesznek megvan ay a fix szavazóbázisa, aki akkor is elmegy és nekik húzza be az ikszet, ha Orbán személyesen megy oda hozzá és hülyézi le. Vagy puszta elvakultságból, vagy hogy nehogy a szocik nyerjenek, vagy ne adj isten Gyurcsány.
2017. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
Nem, a közönyösség éppen azt jelenti, hogy "sz@r, korrupt, és hazug, de jó az úgy, úgyse lesz jobb".
2017. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
14%
Én kifulladnék mint szavazó úgy volt el se megyek. De itt az 1. hozzászóló lebirkázott úgyhogy csakszért is elmegyek.
2017. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz a választásokat is elcsalja. Csak erőszakkal menthetjük meg tőlük az országot.
2017. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ilyen ellenzéki viselkedés mellett hogy lebirkázzátok stb. jelzővel illetitek azokat akik nem értenek veletek egyet már csak azért is elmennek szavazni és a Fideszre rakják a voksukat még akkor is ha előtte gondolkodtak azon hogy kire szavazzanak, nyilván nem fognak olyan összefogásra szavazni akik szidják őket
2017. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
80%

"nyilván nem fognak olyan összefogásra szavazni akik szidják őket"


Ha ez így volna, akkor a mostani ellenzék négyötöddel vinné a választásokat.


A fidesz szavazók egy része (nem azok, akik hitük szerint a legkisebb rosszra szavaznak...mondjuk erről az irracionalitásról is megvan a véleményem) annak ellenére szavaznak a fideszre, hogy egyrészt ők csak rosszabbul jártak, másrészt pedig még a saját pártjuk által is le vannak nézve.

2017. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
30%

Többször is forgattak az ország legelmaradottabb, legszegényebb részeiről. Büszkén hirdették, hogy az adott falu Fideszes. Viszont konkrétan egy hatalmas nyomortelep az egész, és még esély sincs rá, hogy javulni fog a helyzet.

Ha még csak nem is akarnak változtatni nyomorúságos helyzetükön, akkor minek neveznéd, ha nem birkáknak?

2017. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
26%

#8


Tulajdonképpen én is örülnék ha magasabb lenne a politikai kultúra, de ne tegyünk már úgy mintha ebből a sárdobálásból pont a fideszesek maradnának ki!

Én konzervatív jobbikos vagyok, de fideszesek részéről voltam már ballibsitől kezdve nácin át minden, nem rég simán csótány is.

(Politikusok részéről pedig aztán FŐLEG a Fidesz az, aki a sárdobálás nagymestere.)

2017. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!