Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért szeretik...

A liberálisok miért szeretik annyira Romániát?

Figyelt kérdés

Nem mondom, vannak ott szép tájak, a Hargita is biztos csodálatos hely. Meg nyilván sok történelmileg értékes építményt és tárgyat találni ott.

Ezeket megértem.


De ettől még miért kell folyton Romániára mint Svájc v.2.-ként tekinteniük a liberálisoknak?



#Svájc #Erdély #Románia #liberalizmus #balliberális #Romániában kolbászból van a kerítés
2018. febr. 3. 19:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
18%

mivel a magyarokat utálják van közös téma a románokkal

ha arról van szó akkor szidják a románokat de ha magyarozni kell akkor jók rá

vagyis nem a románokat szeretik mint ahogy gyurcsány fenyegetett a román bevándorlással hanem a magyarokat lehet szidni

2018. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretik különösebben, csak figyelmeztetnek, hogy ebben a nagy gazdasági növekedésben még a végén leelőznek minket.
2018. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
60%

Azt se feledjük amikor Szanyi Tibor anyanyelvükön, románul, akarta köszönteni a kettős állampolgárság és szavazati jog mellett kiálló erdélyi magyarokat Budapesten a Békemeneten.


Ennél nagyobb Románi melletti (szar)szín vallást én el sem tudtam képzelni eddig a megnyilvánulásig.

2018. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
20%
Mert a románok erősen magyargyűlölők, tehát közösek a nézeteik.
2018. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
82%

Liberális vagyok de nem szeretem Romániát.

Senki sem emlegeti Svájc 2.0-ként, csupán felhívják a figyelmet a tényre, hogy a román gazdaság 2-szer olyan gyorsan fejlődik mint a magyar.

2018. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:
73%

#5 és a GDP/főben még mindig cask a kétharmadát tudják a Magyar értéknek.

Így kb. 15-20 év kellene, hogy utolérjenek még ha maradna is ez a tempókülönbség. Csak épp nem ez az előrejelzés, arról nem is beszélve, hogy a szomszédok épp azt csinálják amit mi 2002-2006 között(nyilván jobban de ettől még less náluk is böjtje)

2018. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
37%
Liberálisként engem egyáltalán nem érdekel Románia.
2018. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj kedves kérdező hogy a liberalizmust Magyar gyűlölőnek állítod be pedig már maga a liberalizmus fogalma kizárja egy népcsoport gyűlöletét.


1 nem liberális akit liberálisnak nevezel mert tájékozatlan vagy és csak divatból libsizel


2 azt se tudod mi az a liberalizmus

2018. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
30%

A románok utálják a magyarokat.

Mivel a liberálisok is utálják, így egyértelmű a szimpátia.

2018. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
32%
Mert a románok magyar nemzetellenesek és ők is nemzetellenesek.
2018. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!