Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz gyűlölet politikát...

A fidesz gyűlölet politikát folytat, hogy így maradjon hatalomban, ezt a hívők nem látják, vagy nem akarják?

Figyelt kérdés

Arról gondolkodtak, hogy választási törvénnyel bebetonozzák magukat, de arra is figyelnek, hogy a gyűlöletet maximumon pörgessék, kereszténység ide, vagy oda, a cél a hívők és bizonytalan leszakadt réteget rettegésben tartani, nap, mint nap.

Ez van Putyin és Erdogán rendszerében, nem titkolva ezt másolják le.

Ha egypártrendszerű diktatúrára szavaznak a fidesz szavazók, akkor anno miért támogatták orbánt a pártállam lebontásában? Vagy annyira megvezetettek, hogy orruknál fogva bármit eltűrnek, mint diktatúrákban?


2018. febr. 4. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sokan nem látják, sokan meg nem akarják látni. Ilyen ez.
2018. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4


Ők?:D

Ők tuti nem látják:D

2018. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Anno a Kossuth téren az emberek legjava le volt fizetve.

A fidesz lefizette az embereket,hogy ki menjenek és rendbontsanak.

Teli volt hooliganokal is a hely. Nekik mindegy volt csak balhé legyen.

2018. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%
Nos én a Fideszre szavaztam. Bevallom, szégyellem (mint már lassan azt is, hogy heteroszexuális vagyok). Gyűlölet? Érdekes, én az emberekben látom a gyűlölködést, folyamatosan és megállás nélkül. Óbégatnak, verik a nyálukat, és a szólás szabadság korlátozásáról meg diktatúráról siránkoznak, miközben nyilvános oldalakon gyalázzák a kormányt. Észre lehetne venni, kedves fidesz-gyűlölő barátaim, hogy akik leginkább megkeserítitek a közhangulatot a folyamatos óbégatásotokkal, azok ti vagytok. És vissza kéne venni, mert már rohadtul elegem van abból, hogy bármerre járok, a politikáról, és főleg a ti mocskolódásotokról hallani. Komolyan mondom, a magyar népnél önsajnálóbb, depressziósabb nincs a világon. Mindenben csak a rosszat látják. Gondolom, most jön a szokásos forgatókönyv: egy szemét aljas féreg vagyok, mert elmondtam a véleményem, aztán következik a lepontozás. Hajrá, csináljátok, nem nagyon izgat...
2018. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!