Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közkívánatra megírtam a...

Gál Zoé kérdése:

Közkívánatra megírtam a vélasztási programom. Most már támogatnátok a miniszterelnöki törekvéseimet?

Figyelt kérdés

GAZDASÁG

1. Felesleges támogatások eltörlése: CSOK, mobilitási támogatás.

2. Piroslámpás házak és könnyű drogok engedélyezése holland mintára.

CSALÁDTÁMOGATÁS

3. Az ötödik gyerektől kezdve nem növekszik a családi pótlék összege.

4. Minden férfi, aki negyedik gyereke születésekor, elhatározza, hogy kasztráltatja magát, egyszeri 100 ezer forintos támogatásban részesül. Plakátok lesznek kitéve róla a kórházakban.

EGÉSZSÉGÜGY

5. 5%-os adómérték alá tartozó termékek kategóriájának bővítése: fogamzásgátlási szerek, fogápolási termékek.

6. Csipszadó növelése.

7. Uszodák építése.

OKTATÁSÜGY

8. Közalkalmazottak és tanárok fizetésének emelése 40%-kal, DE 100 FELETTI IQ kötelezővé tétele a diplomát igénylő közalkalmazotti munkaköröknél.

9. Felesleges egyetemi és OKJ szakokra felvehető emberek létszámának csökkentése. Pl. jog, gazdálkodás és menedzsment, szociológia, földrajz, történelem stb.

10. Kötelező hittan és etika óra eltörlése. Magyar irodalom órák számának csökkentése eggyel.



2018. febr. 6. 19:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem politika, ez egy agymenés. Ez semmire nem jó, egy szemétre való hülyeség, nem program. Csupa ökörség. Gondolkodj már el rajta, neked ezek a legfontosabbak?!
2018. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Igen, ezek. De ti túl konzervatívak vagytok ehhez, birkák.
2018. febr. 6. 19:53
 13/34 anonim ***** válasza:
46%

"

Lehet más a politika!"


Igen lehet de annyira azért ne legyen más hogy prosti utcák épüljenek és tele legyen az ország drogosokkal, így is sok van belőlük

2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%
Én? Én kicseszettül liberális vagyok, de ez akkor is egy hulladék, mintha egy 16 éves lázadó tini írta volna befüvezve :D
2018. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk csak rád kell nézni... világfájdalma az arcodon, és 23 évesen kékre fested a hajad, mert te akkora lázadó vagy. Ez aztán a komolyan vehető felnőtt nő :D 2 hét alatt összeomlana a gazdaság ha hatalomra kerülnél.
2018. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszik. De az irodalomórák számát inkább növelni kellene. Továbbá én a családi pótlékot már a harmadik gyerek után nem növelném tovább. Ez a legjobb ötlet, meg kasztrálós. Mert ugye, tudjuk, miféle emberek szaporodnak általában ilyen mértéktelenül.
2018. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Megint a kék hajú liba okoskodik?
2018. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Zoé; 23 évesen gondolkozol azon, hogy milyen diplomát KÉNE szerezned? Mindegy is, már késő.

Szerintem inkább valami tanítói képzésed lehet, szeretsz úszni, meg füvezni, vegán is vagy esetleg.

Magyar állampolgárként jársz a CEU továbbképzésére, és humanistának tartod magad, ugye?


Te akarod MÁSsá tenni a politikát? Megvan az nélküled is; sőt.


Kitérő: Miért is kéne átlagon felüli IQ a közalkalmazottaknak? Nem elég, hogy diplomát szerzett?

2018. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
30%
A szeretett Eu-d nem biztos hogy jó szemmel nézné a kasztrálós, büfészakcsökkentős ötleteidet, a nyakadba kapnál egy kötelezettségszegési eljárást miattuk.
2018. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
28%

1: Az igaz, hogy ezzel (CSOK) van, aki gyereket vállal a pénz miatt, de igazából elenyésző kisebbség. Maga a támogatás emiatt ne szűnjön meg!


2: Nem akarunk drogosokat és prostikat, van elég. De ha akarsz, de szabadon lehetsz qrva, senki nem akadályoz benne.


3: Tulajdonképpen ebben van valami.


4: :DDDDD

Képzelem a plakátjaidat. :DDD

"RENDKÍVÜLI AJÁNLAT! HA EGYSZER LEVÁGJA PÉNISZÉT, KAP CSERÉBE SZÁZEZRET!!!!"

"VÁGJON FÜTYIT SZÁZEZERÉRT"

"NEHÉZNEK ÉRZI GOLYÓIT? ITT AZ ÚJ SZUPER ORVOSI SZÁZEZER FORINT, AMELLYEL KÖNNYÍTHET MAGÁN"


Ki az a hülye, aki ilyet leír?



5: Jó, ebben is van valami. Én sem szeretem a büdösszájú embereket stb.


6: Ez sem tűnik rossznak, de igazából maga a csipszadó sem használ. Inkább a felesleges adóztatásnak kellene véget vetni.


7: Ez pozitív, de választási orogramban?



8: Abszolút pozitív.



9: Ez negatív. Ok, hogy vannak felesleges szakok, de saját pénzén mindenki azt tanul, amit akar. És nem mindenki van államin.



10. Baromság. A mindennapos tesit, a középiskolai rajzórákat kellene eltörölni, a testnevelést ázmtszervezni stb. Heti egy hit- és/vagy erkölcstan nem probléma.

Magyarból elvileg így is csak heti két óra van. A diákok hogy teljesítettek szerinted a kompetenciaméréseken, jelen esetben a szövegértés részén? Mert borzalmasan...



Gyakorlatban hogy akarsz néhány dolgot megvalósítani?

Mi lesz a külpolitikával?

Mezőgazdaság? Paks 2?


Stb. Egy program nem tíz pontból áll, főleg nem olyanból, hogy "vágjátok le négy gyerek után a farkatok!!!".

2018. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!