Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz választási programját...

A Fidesz választási programját hol tudom elolvasni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


bizonytalan szavazó vagyok az összes kis párt programját megtaláltam már nagyjából, a Fideszét hol tudnám elolvasni?


Köszönöm szépen a segítséget.



2018. febr. 8. 13:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Seholsem a Fidesz nem készít programot már 2006tól kedődően.

Négy éve azzal kampányoltak: Folytatjuk

Nyolc éve ennyi volt a program: Eljött a változás ideje.

Idén szerintem csak ennyi lesz majd: Soros

2018. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
9%

Google.hu Kereső:fidesz választási programja 2018

Ilyen egyszerü ez kicsi troll.

2018. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem. Attól, hogy ők vannak kormányon elég bátor dolog ilyen ziccert kihagyni. Még Putyin is írt programot pedig őt aztán nem sok minden fenyegeti.
2018. febr. 8. 13:16
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll a Fidesz választási programja 2018-ra, 100%-ban olyan találatok jönnek ki, ahol ellenzéki oldalak azt fejtegetik hogy mit fog a Fidesz 2018 után ellopni. Én őszintén kérdezem.
2018. febr. 8. 13:17
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Ami a gazdaságot illeti, arra olyanra számíts amit eddig is csináltak. Marad az egykulcsos adó, családi adókedvezmény, CSOK ilyenek.
2018. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

Nincsen programjuk. A parlamenti vitákban az ellenzék szokta is nekik hajkurászni, hogy még programjuk sincsen, hogy akarnak így nyerni? De a fideszeseket ez nem érdekli, csak hátradőlve bólogatnak/mosolyognak, mint akik nem is beszélnék a nyelvet.


Ha nincs programjuk, azt sem tudod mit csinálnak majd megint 4 évig. Feltételezem nem is akarnak semmit sem csinálni. Akkor miért is szavaznál rájuk? Inkább add a voksod egy nagyobb ellenzéki pártnak, akiknek legalább vannak céljaik kitűzve, mint például Áfa csökkentés, oktatás és az egészségügy rendberakása, bérek emelése stb. Persze ezt mindenki mondhatja, de némelyik párt legalább le is ír mindent előre kidolgozottan, hogy mi hogy lesz megvalósítva és mennyiért.

Inkább adom a szavazatom egy olyan pártnak aki legalább igyekszik valamit...

Sosem fordult meg a fejemben, hogy a fideszre szavazzak.

2018. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az hogy marad valami az nem kormányprogram. Azt sugallni, hogy marad minden az azt jelentené, hogy minden tökéletes ebben az országban.
2018. febr. 8. 13:54
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

"Ami a gazdaságot illeti, arra olyanra számíts amit eddig is csináltak."


Ergo mindent zsebretesznek oszt jónapot.


"Google kereső: "Fidesz választási program 2018" => "0 results found" :D :D

2018. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

A fidesznek nem is volt de nem is lesz választási programja csak ötletelnek kapkodnak mint a vízbefúló ember. Ezek ilyen önjelölt senkik aki csak a közpénzen osztozkodást tartják a legfontosabb feladatuknak.


Nem tudnak és nem mernek leírni egy komoly választási programot mert érzik hogy úgysem tudnák megvalósítani. Egy valamire való költségvetést sem tudtak összekalapálni csak negyedik vagy ötödik nekifutásra akkor is jöttek még a módosítások a kiigazítások, ez a költségvetés egy szakember gárdának nem egy nagy durranás pedig, ha ez sem megy nekik hogy menne a választási program kidolgozása? Tehetségtelen önjelölt senkik gyülekezete ez semmi kétség.

2018. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

A Fidesz programja:


Soros.

Nem hagyjuk.

Hanyatló nyugat.

Magyarország erősödik.

Soros.

Több tiszteletet!

Soros.

A magyar emberektől felhatalmazast kaptunk hogy a........

Soros.



En eddig ennyit tudok a programról. Ja meg Soros.

2018. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!