Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok számára, akik kiábrándult...

Azok számára, akik kiábrándultak a Fideszből (vagy épp mindig is elutasították őket), kiábrándultak az MSZP-ből, és elvből nem szavaznak szélsőjobbra, nekik miért nem egyértelmű alternatíva az LMP?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok a kérdéssel, hanem egy létező jelenségre akarok rákérdezni. Minden, a fenti halmazba tartozó ismerősöm első mondata, hogy "de hát nincs valós alternatíva". Miért is nincs? Mert az LMP kis párt? De hát nem az oda szavazó emberek számán múlik, hogy mekkora egy párt? Az ország többsége kiábrándult már mindenkiből, a felmérések mégis azt mutatják, hogy nemigen változott semmi. Miért van ez így?

2018. febr. 9. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LMP... LOL
2018. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Az lmp eléggé leírja mostanság magát.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__91..


Erre a kérdésre alapozzunk most.

2018. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Légy szíves, magyarázd el, hogy mitől ilyen vicces a kérdésem, mert tényleg nem értem. Két hónap múlva választás, és szeretnék tisztán látni. Ha naiv lennék, akkor legyél pl. te, aki felnyitja a szemem, de csak így ideböfögni néhány betűt nem túl elegáns...
2018. febr. 9. 20:35
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Mert az LMP sötétzöld (hatalmas károkat okoznának Paks2 leállításával), szélsőségesen balos (kvótáznak pl), a reklámarca meg egy Soros-bérenc hisztigép. Továbbá állanóan belső válsággal küzd, amióta létezik (pártszakadás, Schiffer távozása, most meg nem világos, hogy a Simicskával randizgató Hadházy vagy Szél kisasszony fújja-e a passzátzelet.) Ez nem elég ellenérv?
2018. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Fideszes voltam, aztán megjött az eszem és elszégyelltem magam. Az MSZP felé húztam leginkább Kunhalmi miatt, mert az én szememben ő emberi, minden hibájával együtt, ugyanakkor lendületes és kitartó, ami szerintem itthon nagyon kell manapság.

Karácsony miatt elbizonytalanodtam, mert őt gyengének tartom és nincs meg benne az a spiritusz mint Kunhalmiban, szerintem őt nem kellett volna erőltetni.

Nézegettem az LMP-t, eleinte szimpatikus volt a nő viszont amiket mond az egyre inkább nem. Állandóan a gyerekeseket tömné pénzzel, dupla annyival mint eddig. Miből? Előre szétosztja az ország pénzét - leginkább segélyekre. Plusz a momentummal akar közösködni, ami nálam totális kizáró ok. 2 minipárt, az egyikben gyerekek. Ezt azért ne.

Ami általánosságban nem tetszik: ne fizessék az adómból a sokgyerekesek segélyét. Az emberek menjenek el tanulni, ne pedig szüljenek a semmire meg a segélyre. Ha 1 gyerekre van pénze akkor 1 gyereket szüljön, ne hármat, és főleg ne segélyre. Ha ez a tendencia marad akkor nézd majd meg 10 év múlva , hogy kik fognak szülni: iskolázatlan emberek. És a gyerekeik is olyanok lesznek. Segélyen fog élni a fél ország, senki nem akar majd se tanulni se dolgozni.

2018. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Lépj be hozzájuk és rájössz belül rohadt a kívül szép zöld alma :D
2018. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm. Egyébként a női kvótával én sem feltétlenül értek egyet, mert hozzáértés alapon kell pozíciót szerezni, nem kvótákkal. De emlékeim szerint ez az egyetlen kifogásolható pont a kormányprogramjukban, és egy demokráciában nem muszáj mindent megszavazni, amit a kormány kitalál...
2018. febr. 9. 20:40
 8/20 A kérdező kommentje:
5-ös, valójában egyetértek azzal, amit írsz, de azt ugye tudod, hogy már most is mi fizetjük a sokgyerekesek támogatását? És ugye az is világos, hogy a fidesz szavazóinak többsége éppen ebből a táborból kerül ki?
2018. febr. 9. 20:45
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
2018. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Kunhalmi szinpatikus? D. Úgy beszél az emberekhez, mint ahogy a hároméves gyerekekhez szokás, szájbarágósan, együgyűen.
2018. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!