Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy az...

Csak én látom úgy, hogy az ellenzék mindig próbál valami témába kapaszkodni alternatíva felmutatása helyett?

Figyelt kérdés
Mindig várnak egy témára, hátha attól Orbán megbukik (ami már milliószor nem jött be), ahelyett, hogy bármiféle alternatívát felmutatnának. Miért várják, hogy majd ezzel meggyőzik a sok bizonytalant?

2018. jan. 23. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Így van. Az Orbánozás nem jön be évek óta. Nem érthető miért nem jönnek rá. A megoldás az lett volna hogy a 2014 es választások után összeállnak nem most 4 hónappal a választások előtt. Kidolgoznak egy normális programot persze nem olyanokkal hogy több pénzt az egészségügybe meg hasonló lózungokkal. És végigkampányolni a négy évet.
2018. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Én is így látom. Sajnos Kunhalmi meg Karácsony későn álltak össze, ez a pár hónap semmire sem elég, ennek ilyen kapkodás jellege van és nem fogják elnyerni az emberek bizalmát széles körben. Ha pl ugyanezt már 2 éve megtették volna és nem csak az mszp-párbeszéd áll össze, akkor most más lenne a helyzet.

Nem vagyok kormánypárti de gőzöm sincs már, hogy kire szavazzak. De végül is azt hiszem mindegy mert újra ezek a nyomottak maradnak kormányon. De azért haragszom az ellenzékre, hogy ennyire képtelenek összeállni és mindegyik csak a magáét szajkózza.

2018. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Kívülről mindig könnyű ezt megállapítani.

Mi lenne az alternatíva konkrétan? Mely téma?


Orbánnak sem kellett semmilyen alternatívát felmutatni 2010-es győzelméhez, hanem kellett egy világgazd válság, egy Öszödi-beszéd, egy karaktergyilkos politika, és összetartani az oligarchákat és a mezitlábasokat...


Még választási programja sem volt, többen szóvá is tették akkor hogy nem látni hogy a Fidesz mit csinálna kormányon.

De mostmár sajnos látszik...

2018. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

" És végigkampányolni a négy évet."


Miből?

2018. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Az ellenzék teljesen impotens. Remélem, hogy megsemmisítő vereséget szenvednek, és helyükön létrejön valami normális szociáldemokrata párt.
2018. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Már az ellenzéki szavazók is így látják...


De azért vannak, akik lendületből orbántakaroggyoznak még egy darabig...

2018. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, nekem pl. nem a fideSS-el van bajom, csak azzal az 5-6 emberrel, akik valójában alkotják, a volt kollégiumi cimborákkal. Őközéjük nem lehet bekerülni, közülük nem lehet kikerülni, egyszerűen túl sokat tudnak. A sok birka meg követi őket a koncért. Emlékszünk még Pósalaki bácsira? "Ha én egyszer kinyitom a számat, ha én egyszer elkezdek beszélni?!" No ezért lesz pl dajcs tompikja is mindig valami zsíros pozícióban, amit a legutolsó csöves is be tudna tölteni.
2018. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy majdnem jól látod.

A baloldal szándékosan teszi, mert Orbán zsebében vannak.

Tök átlátszó az egész.

Orbán felhúzta az országot, hogy beférjünk az EU-ba, de nem azért, hogy nekünk jól legyen, hanem hogy lehessen az EU támogatást húzni.

Persze az igazi bulihoz kell egy 2/3, amit Feri le is hozott. Természetesen a nagy titkos beszéden semmi nem hangzott el, csak épp annyi, ami elég a botrányhoz.

2010-ben már látványosan úgy álltak hozzá Orbánék is, hogy akkor nyissuk meg a csapokat, választás után kevesebb mint egy évvel már be is bukta a magánynyugdíj pénzeket.

Aztán azóta úgy csinál az ellenzék, mint aki csinál is valamit, de közben meg semmi.

Természetesen az EU asszisztál az egészhez, hiszen nekik nagy biznisz, ha épp elmenekülnek az emberek hozzájuk, sőt a szart is hozhatják befelé vámmentesen.

Szal nagyon nem zavarja őket az se, ha az EU támogatás eltűnik.

Barter üzlet.

2018. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as

Oké, de várjál.. ha az ellenzék a fidesz zsebében van, akkor miért kellett megváltoztatni a választási törvényt a saját javukra? Hiszen ha már megvették az ellenzéket akkor nincs is valós ellenfelük, nincs félnivalójuk.

2018. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is csak azért került kormányra anno fidesz mert kiszivárgott az öszödi beszéd és nem volt jobb alternatíva: gyurcsány vagy orbán. Gyurcsányt mindenki szidta, maradt Orbán, ennyi történt. Nem volt semmiféle program mint ahogy most sincs az ellenzéknél. Csak most nincs akkor botrány a fidesz körül mint anno a beszéd volt, így az emberek nem fognak mást megválasztani.
2018. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!