Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van itt olyan...

Szerintetek van itt olyan Fidesz szavazó, aki a Tiborcz ügy miatt meggondolta magát, és nem szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés
Legtutibb az lenne, ha írna ide, és kifejtené a döntése indokát.

2018. febr. 12. 10:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
#10: Linkeld már be azt a programot, légyszíves. Remélem csak trollkodsz.
2018. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#9: Volt egy gazdasági világválság amiről jótékonyan elfeledkeztek. Nem jókedvükből vezettek be megszorításokat. Bírom amikor a magadfajták fujjolják a szocikat, amikor a válság miatt megemelték pl. az ÁFÁ-t. De az már nem zavar titeket, amikor Viktor a válság után nem csökkentette vissza a válság előtti szintre, hanem még tovább is emelte. Ezt el tudod magyarázni nekem, hogy ez miért jó így? A Fidesznek semmi programja nincs, csak a lopás és a lakosság sanyargatása, néha egy két látszatjóléti intézkedés (rezsicsökkentés és társai), és persze demagóg kampányok, uszítás a menekültek és Soros ellen, illetve az ellenzék lejáratása. Semmi konstruktív, amiért rájuk kéne szavazni.
2018. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

"Mégis... Szerinted honnan, milyen szögből látszik az ellnzék intellektuális magasabbrendűsége, ahonnan a Fidesz szavazókat fikázod, akik megint 2/3-al fogják HARMADSZORRA elkenni a szátokat?"


Először fogok szavazni :D

És nem a szocikra nyugodjál meg.


Nézd, az én szememben aki ma Fideszes azt nem tartom értelmes lénynek. Ennyi.

2018. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

MINDEGYIK pártnak van részletes programja!

A Fidesznek, a KDNP-ne és a Liberálisoknak NINCS PROGRAMJUK!

Lassan a Fideszre szavazni annyi, mint ha a gyerekeink jövőjéről mondanánk le önként.

2018. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs, de ki tudja. Én is rájuk szavazok majd szerintem és emiatt nem gondoltam meg magam eddig.
2018. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A birkáknak:


2009 tavasza: négy cég (Tiborcz István + Erdei Bálint) ES Water, ES Gas, ES Audit, ES Light

2009 nyara: megalapítják az ES Holding Zrt-t, tulajdonosok felerészben Tiborczék családi cége (ES Hungary Kft) és Erdei egy cége (B&L Estates Kft)

2009 nyara: a négy tavaszi ES cég beolvad a holdingba. Árbevétel: 8 millió

2010: Közgép belép, név megváltozik E-OS Innovatív Zrt-re. A cégvezetés továbbra is Tiborczé, ő csinálja a pályázatokat. Árbevétel: 686 millió

2011: Árbevétel: 2,76 milliárd

2012: Árbevétel: 3 milliárd

2013: Közgép elvégezte a dolgát, feltőkésítette és zsíros megrendelésekhez juttatta a vőjelölt (ma már vő) cégét, kiszáll. A név megváltozik Elios Innovatív Zrt-re. A Zrt tulajdonosai a Green Universe Kft és a Green Investments & Solu­tions Kft. Árbevétel: 1,29 milliárd

2014: Tiborcz megveszi a Green Investmentst és ezzel az Elios felét Hamar Endrétől. Árbevétel: 3,8 milliárd

2015 április: Tiborcz eladja a Green Investmentst (az Elios 50%-os tulajdonosát) a WHB Ingatlan Kft-nek

2016: WHB Ingatlan Kft megveszi az Elios másik felét is

2016 augusztus: Tiborcz többségi részesedést vesz a WHB Ingatlan Kft-ben

2016 november: Tiborcz eladja részesedését a Synergy Global Consulting Ltdnek (offshore, Brit Virgin-szk.). Lehet tippelni, hogy ki a tényleges tulajdonos...

WHB: Várbazár, MTK stadion, vizes VB, Nemzeti Lovarda

2018. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a mértékű korrupció már vállalhatatlan!

Egyszer minden véget ér - nálam ez végképp betette az ajtót: nem fogok a Fideszre szavazni!

2018. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: ráadásul ahol anyámék laknak ott is "modernizáltak" és olyan sötét van, hogy félnek kimenni az utcára!

Tiltakoztak az önkormányzatnál, de leseperték a panaszukat, és bizonygatták hogy ez milyen nagyszerű!

Hát valakik vagy nagyon elvtelenek, vagy nagyon hülyék - de meggyőződésem hogy az nem a lakosság!

Ráadásul a Fidesz szavazónak is ugyanolyan sötét van, aztán ha hasra-esik egy gödörben, hát lehet hogy kitisztul az agya, és nem szavaz többé rájuk!

2018. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves Előző! Szeretném megkérdezni, hogy emiatt döntöttél úgy, hogy nem szavazol a Fideszre? Vagy ettől az ügytől függetlenül is már eleged volt? Azért kérdezem ezt, mert azt hallom, hogy ez az Orbán "őszödi beszéde", meghogy az ellenzék most "ledobta az atombombát" a Fideszre. Szerintem egy Fidesz szavazó nemhogy nem gondolja meg magát egy ilyen hírre, de igazából meg sem hallja. Kérlek válaszolj, egy hamburgerbe fogadtam!
2018. febr. 13. 16:41
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért aligha gondolja azt valaki komolyan, hogy a 2011-ben 25 éves Tiborcz építette ki azt a hálózatot, amely (ha igazak a vádak) így manipuálni tudta a tenderezést és azok kiértékelését. Ez csak a többségi tulajdonos Simicska hálózatának állt módjában. Ha pedig ez ellen küzdei akar ma valaki, akkor nyilván a Fideszre érdemes szavaznia, hiszen nyilvánvaló, hogy a legrosszabb viszonyban a Fidesz van Simicskával. Pont azért, mert Orbán Viktor nem volt hajlandó Simcska anyagi érdekeinek megfelelő lépéseket tenni. (A legjobb viszonyban pedig a Jobbik s az LMP van Simicskával.) Ha egy Simciska által támogatott párt nyerne, Simicska nyilván benyújtaná a számlát.
2018. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!