Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van itt olyan...

Szerintetek van itt olyan Fidesz szavazó, aki a Tiborcz ügy miatt meggondolta magát, és nem szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés
Legtutibb az lenne, ha írna ide, és kifejtené a döntése indokát.

2018. febr. 12. 10:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

OK, válaszolok: mindig van olyan, hogy "utolsó csepp".

Ennek nem is kell nagy volumenű dolognak lennie, lehet hogy pont egy piti ügy veri ki végleg a biztosítékot!

Az, hogy ki lopott, csalt egy ügyletben, arra vannak szakavatottak akik kiderítik(?) és retorzionálják.

Nálam ennek a csalásnak a kivetítődése nyomta az utolsó cseppet!

Anyámék városában is lecserélték a kiválóan működő közvilágítási lámpákat, ezzel tök sötétbe borult a környék! A lakók tiltakoztak - nem is válaszoltak a leveleikre. Én levelet írtam a Fidesz irodába, hogy ez így nem jó, és állítsák vissza a régi "elavultat" mert a lakók félnek délután/este... Válasz semmi!

Aztán az egyik délután Anyám ment haza az orvostól (korán sötétedett) és egy járdahibában elesett, eltört a keze.

Lementem a városba és elmentem a polgármesteri hivatalba.

"Természetesen" a polgármester nem tudott fogadni, küldözgettek egyik szobából a másikba, amíg egy okostojás el nem kezdte bizonygatni, hogy ez a sötét milyen "modern" milyen "gazdaságos", milyen "jó"!


Aztán közölte a kisköcsög, hogy Anyámnak semmi baja nem lett volna, ha seprűnyélen közlekedik...

Az, hogy még él a surmója, csak a portásnak köszönheti, aki végül is lefogott, mielőtt megfojtottam volna a patkányt.

Azóta sem történt semmi intézkedés, egy halom levél megírása után sem!

Erre jön most ez a 13 milliárdos lopás...

Nekem felnyitotta a szemem, hogy a világon senki és semmi nem számít; a Fidesz önkormányzati szintig összezár, senkit nem érdekel sem az ország, sem annak polgárai!

Mindenkit lebeszélek arról, hogy a Fideszre szavazzon!

2018. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!