Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most a Fidesz nyeri a...

Ha most a Fidesz nyeri a választást, de közben lecsukják őket a korrupciós ügyeik miatt, akkor ki fog kormányozni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

1. Nem fogják őket lecsukni.

2. Ilyen jogi helyzet esetén egyébként demokratikus államokban új választást szoktak kiírni.

2018. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ha nem fogják őket lecsukni az már eleve korrupció.
2018. febr. 12. 14:48
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, mire alapozod az állításodat?

Ja, csak provokálsz?

2018. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pro Patria ***** válasza:
83%
Lecsukni egy _pártot_?
2018. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugyan mire? Szerinted tehát Tiborc meg Mészike legálisan gazdagszik mi?
2018. febr. 12. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Ki csukná le? A saját emberei akiket a vezető pozíciókba tettek? :D

Jelenleg nincs meg a hatalmi ágak tényleges szétválasztása már, szóval, nem, ha nyernek, még bíróság elé se kerül egy.

Ha nem nyernek, szerintem akkor sem... MSZP elszámoltatás is de be lett hangoztatva, s semmi se lett belőle csak kampányszöveg

2018. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, te állítod, hogy korruptak, lopnak, bizonyítsd be! Vagy csak hőzöngesz? Ennyi erővel én is mondhatom azt, hogy rendszeresen lopsz a boltból, éjszakánként a szomszédod ajtaja elé szarsz, anyád meg a brémet használja fogkefének. És ez így van, mert én ezt mondtam.
2018. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Aranyos az aggodalmad, kedves kérdező, de "szerencsére" ettől a veszedelemtől egyáltalán nem kell tartanod.


Ameddig a Fidesz hatalmon van és Polt Petike a legfőbb ügyész, addig nemhogy ítéletre nincs esély, de még vádemelés sem lesz korrupciós ügyekben Fidesz-prominensek ellen.


Efelől tehá nem kell aggódnod, nyugodtan alhatsz, a fiúk biztonságban vannak.

2018. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. febr. 12. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Fideszes főügyész, fideszes rendőrök, fideszes NAV vezetés, fideszes bírók... Szerinted lecsuknak bárkit is? Ha akarnának, már rég találtak volna okot rá hogy lecsukják őket.

Ne mondja már senki, hogy egy évi néhány millió forinttal gazdálkodó, még csak nem is profi újságíró meg tudja keresni a megfelelő jogszabály vonatkozásokat, de az az ügyészség, bíróság, NAV, rendőrség, amikre összesen százmilliárdokat költünk évente, nem találnak semmit. Akár csak puszta ész logikáján: Lázár 4 éves gyerekének 70 milliós ingatlana van ( talán 3-4 éve kapta ), Lázárnak és a családjának pedig nem volt bevallva ekkora vagyona... A NAV mégse talált semmit. Mondjuk ahhoz keresni kellett volna.

Vagy most itt az OLAF jelentés, az ügyészség előre bejelentette hogy jó hosszú ideig el fog nyúlni az ügy, mivel sokmindent ellenőrizni kell. Bezzeg mikor 2014-ben Polt uraság vizsgálta, nem találtak semmit.

2018. febr. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!