Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444! újságírói milyen...

A 444! újságírói milyen oldalon állnak?

Figyelt kérdés

Kezd olyan típusú médiummá válni, hogy azt érzi az ember, hogy még a saját anyjukat is burkoltan, de akár nyíltan is lejáratnák, hogy ha arról lenne szó. Nincsen pártállás, de akkor is kezd már kissé fura lenni. A politikusokat oké, kit érdekel (ezzel van tele a net), de szítják az indulatokat mások ellen is. Nyugdíjasok, melegek stb.

Vagy ez a nyugati mintára vett gátlástalan újságírás ungarise mode?



2018. febr. 14. 09:20
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
45%

Tévedsz, mert a Ripost, Origo, Pestis Srácok, Magyar Idők, 888, Medián és hasónló Fideszes szennylapok gerjesztik folyamatosan az indulatokat, hazugságokkal, ferdítéssel teli a cikkük!

Minden Orbán parancsára megy, minden ellenzékiben csak a Sorost és a terroristákat látják a Fideszes oldalakon, mindenki más a hibás, felelős, Még Tiborcz ügyben is Simicska a hibás, Orbánnak "ehhez semmi köze"...

Na persze, mintha ő mindenben tökéletes lenne.

A 444 nyiltan a valóságra reflektál, még ha kemény szavakkal is, de objektívan rávilágít az igazságra!

És nincsen szó a "magyarok elleni uszításról", ha Fideszkéim erre akarnak kilyukadni.

2018. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Akármilyen oldal is a 444, nem lehet rájuk azt mondani, hogy direkt uszítanának mindenki ellen.

Legnagyobb bűnük, hogy bemutatta mi megy például Ferencvárosban, milyen trükközések, stb, azóta próbálják lejáratni az egész oldalt.

2018. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyszerűen csak kritizálják azokat akiken van mit. Elsősorban a kormányt és holdudvarát. Szókimondó és sajátos stílusú portál, de összességében amit leírnak nagyjából meg is áll a lábán. Ha már indulatok szításával van gondod, akkor javaslom, hogy a 888, Ripost, Magyar Idők, Origo és hasonló médiumok környékén kezdj vájkálni, mert azok parancsra hergelik az embereket, méghozzá állami pénzeken (!).
2018. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

"Tévedsz, mert a Ripost, Origo, Pestis Srácok, Magyar Idők, 888, Medián és hasónló Fideszes szennylapok gerjesztik folyamatosan az indulatokat, hazugságokkal, ferdítéssel teli a cikkük!"


Ha jól sejtem, a kérdezőnek ezek objektív és mértékadó híroldalak.

2018. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

Én nagyon sokat olvasom a 444-et, szeretem hogy sokat írnak a korrupcióról, oktatásról, egészségügyről, amik szerintem is Magyarország 3 legsúlyosabb problémái manapság. De másban is jók az írásaik, pl a környezetvédelemben.


De nekem túl libsik más dolgokban.

Mindig kinyílik a bicska a zsebemben, amikor a cigányokat, melegeket, menekülteket ajnározzák, sajnáltatják túl sokat, vagy ahogy a szélsőjobbról, fegyvertartásról, abortuszról, melegházasságról, feminizmusról írnak. Ezekben kb semmiben nem értek velük egyet.


De nagy idióta az az ember a világban, aki csak kizárólag olyan hírszolgáltatóktól tájékozódik, akikkel mindenben egyetért. Annak nagyon beszűkül a világa, világlátása. Mindenki olvasson/nézzen olyan hírforrásokat is, amiknek egy részével nem ért egyet.

2018. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

A 444.hu eredetileg egy klasszikus start-up-ként indult, azonban egy évvel az indulás után fél millió dolláros tőkebevonással húszszázalékos tulajdonrészt vásárolt a Magyar Jeti Zrt.-ben az MDIF (Media Development Investment Fund) az egyik befektetési alapján keresztül.


Az MDIF egy Soros-pénzből alapult szervezet, amely 2005 és 2009 között további 15 millió dollárnyi támogatást kapott a Soros-féle Open Society Institute-tól. Az MDIF által a 444.hu igazgatóságába delegált egyik tag ráadásul Marie Nemcova korábban a prágai Soros-alapítvány programigazgatója volt, amit az MDIF kedvéért hagyott ott. A fenti adatok ismeretében legalábbis feltételezhető, hogy a Soros-birodalom több szálon keresztül is kapcsolódik a 444.hu-hoz.

2018. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%

Nyilván nehezen lehetne a 444-et elfogulatlansággal vádolni, politikai bulvárszennylap.


DE: nem uszít és legfőképpen nem állami pénzből teszi.

2018. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%

6-os:


Nem néztem utána hogy amit írsz az úgy van-e, de legyen. Soros köztudottan támogat olyan szervezeteket és akár médiumokat is, amelyek a korrupciót és elnyomó berendezkedéseket próbálja leleplezni. Szóval ha a 444 "Soros-pénzből" van, azzal sincsen semmi baj.

Tudod, attól hogy a kormány most azt üvölti hogy ami Soros pénzéből van az gáz, még nem jelenti azt hogy igaz is. Engem sokkal jobban bosszant az hogy a saját adóforintjaimból okádják tele az országot gyűlölettel és kirekesztéssel.

2018. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

"Ha jól sejtem, a kérdezőnek ezek objektív és mértékadó híroldalak."


Csodálkoztam volna, ha a TOP5 válaszban nem lett volna benne a személyeskedés.

Balosok: lássátok már be: elbuktatok. 30 év után ideje kisöpörni a szocializmus maradványait a politikából. Le lehet pontozni, de ez van most, ez nem tetszik nektek csupán.

2018. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%

#8


"Soros köztudottan támogat olyan szervezeteket és akár médiumokat is, amelyek a korrupciót és elnyomó berendezkedéseket próbálja leleplezni."


Alapvetően nem is ez lenne a baj, csak ennek a "korrupcióellenességnek" van egy rákfenéje, hogy lejtős.

Valahogy csak azokat a kormányokat, szervezeteket találja korruptnak, amelyek szemben állnak Soros politikai elképzeléseivel.

Nyilván, mert Soros maga az erkölcsi etalon.


Meg az is szép, hogy civilnek álcázott szervezetek politikai befolyást gyakorolnak homályos pénzekből "korrupció kutatással", de ha kérdezzük őket, hogy honnan van a pénz, akkor visonganak, hogy ez már színtiszta fasizmus.

2018. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!