Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért voltak ilyen kevesen a...

Miért voltak ilyen kevesen a ma esti Momentum Tüntetésen? Valóban ilyen kevesen gondolják, hogy korrupt a kormány?

Figyelt kérdés
Pedig minden adott volt ahhoz, hogy újra a haladó lapok címlapjain csillogjanak, egyúttal régi tesis sztorikat osszanak meg a bizalmaskodó újságírókkal, továbbá Tiborcz István és Orbán Viktor nevével kapcsolják össze az OLAF többszörös érdeklődését kiváltó, feltételezett közvilágítás-modernizációs visszaéléseket. Mégis, a tisztes számban összegyűlt médiamunkásokon kívül párt tucat ember érezte csak fontosnak, hogy unottan figyelje a színpadot.

2018. febr. 15. 23:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem mi a bajod, kérdező, hiszen kint volt az egész szavazóbázisuk (mind a hatan, akik a momentumot támogatják) és a politikai szövetségesük is ott volt. Azért azt az újságírókkal, rendőrökkel együtt huszonöt embert én nem nevezném sikertelen tüntetésnek. Én pl nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan lesznek. :-)
2018. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Mert nincs igény az SZDSZ-re, még ha Momentumnak hívják is.
2018. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Mert a momentum nem tudja megszólítani az embereket, egy rétegpárt, így nem is érdekelnek senkit.
2018. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
Volt tüntetés...?
2018. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Például azért, mert én napi szinten foglalkozom politikával, mégsem tudtam, hogy lesz ilyen tüntetés? :D
2018. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
3%
Hogy lenne már korrupt a kormány? A Viktor az egy talpig becsületes ember, soha nem lopna. A politikustársai is egytől-egyig tisztességes emberek. Bezzeg az ellenzék az úgy lop mint a szarka. Miattuk meg Soros nagypapájuk miatt vagyunk ilyen helyzetben.
2018. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted a hétköznapi embereket komolyan érdekli a 65923-ig korrupciós ügy? A legtöbben csak megvonják a vállukat, hogy eddig is ez ment, bármelyik rendszer volt hatalmon. Az embereket ilyesmivel nem nagyon lehet megszólítani, mert nem érzik meg a saját bőrükön a hatását. A köznép a "rezsicsökkentésből" meg a "távol tartjuk a migránsokat"-ból ért... sajnos... Ne várd el a proli néptől, hogy összefüggésekben próbáljon gondolkodni...
2018. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Az itteni kérdések és válaszok alapján hatalmas tömegek követelik Orbán fejét, és "mindegy, hogy ki, mindegy hogy hogyan" csak váltsa már le ezt a kormányt...


Akkor lehet hogy ezek csak egy hangos kissebbség, és a többiek vagy nem hisznek ebben a felturbózott korrupciócunamiban, vagy nem érdekli őket, mert úgy érzik, jobban élnek, mint 8 éve ?

2018. febr. 16. 11:55
 19/25 szántóvető ***** válasza:
0%
a bal oldal párszor már kapott esélyt és emlékezz vissza micsoda rombolást meg ámokfutást végeztek.akkor inkább maradjanak ezek és lopjanak,legalább van összeszerelő üzem ahova el lehet menni dolgozni-gondolják jópáran.
2018. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg azért mert


- nem tudták, hogy lesz tüntetés

- hétköznap estére szervezték

- eddig is mindenki tudta, hogy ez ez maffiakormány

- semmi értelme. Értelmes ember nem szavaz már a Fideszre, annak a 2 milliónak meg mondhatsz bármit úgysem fogják fel.

2018. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!