Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért voltak ilyen kevesen a...

Miért voltak ilyen kevesen a ma esti Momentum Tüntetésen? Valóban ilyen kevesen gondolják, hogy korrupt a kormány?

Figyelt kérdés
Pedig minden adott volt ahhoz, hogy újra a haladó lapok címlapjain csillogjanak, egyúttal régi tesis sztorikat osszanak meg a bizalmaskodó újságírókkal, továbbá Tiborcz István és Orbán Viktor nevével kapcsolják össze az OLAF többszörös érdeklődését kiváltó, feltételezett közvilágítás-modernizációs visszaéléseket. Mégis, a tisztes számban összegyűlt médiamunkásokon kívül párt tucat ember érezte csak fontosnak, hogy unottan figyelje a színpadot.

2018. febr. 15. 23:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%
ma 11:55 Én alapjáraton anyagilag jól élek a korrupció ellenére is, talán emiatt nem érdekelnek ezek a tüntetések annyira. Sokan írták már, hogy "bárkire" csak váltsák le a Fideszt, viszont ha jól emlékszem olyanokat is olvastam, akik szerint ha a többi sem jó, akkor ő inkább hagyja a fenébe az egészet. Nyilván nagyon sokan gondolják a Fideszt korruptnak, még olyanok is akik rájuk szavaznának nagy eséllyel (pl én), viszont úgy érezhetik, hogy nincs sok értelme elmenni, még akkor sem ha maga a korrupció zavarja őket.
2018. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"viszont úgy érezhetik, hogy nincs sok értelme elmenni, még akkor sem ha maga a korrupció zavarja őket."



Itt az ellenzéki táborra gondoltam.

2018. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kint voltam dolgozni a tüntetésen. Beszéltem egy idősebb bácsival, aki teljesen fel volt háborodva és úgy tűnt nem fog többet menni. Az oka? Hogy ilyen kevesen voltak kint. Állítása szerint dühítő, hogy az emberek nem tudnak összefogni. Erre ő is kiábrándul. Mintha öngerjesztő folyamattá válna a dolog.
2018. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Momentum, az olimpiai palyázatos akciójával, nagyjaból el is lőtte a puskaporát.
2018. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kevés pénzt adtak, a fizetett tüntetőknek.
2020. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!