Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Ráhelista fideszesek!...

Orbán Ráhelista fideszesek! Még a Tiborcz ügy után ie elhiszitek, hogy Orbán Ráhel, és Tiborcz István tisztességes emberek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Vannak olyan elvakultak akik bármit csinálnak el fogják hinni nekik.

A gond az, hogy ez nem csak a Fidesz oldalra jellemző, minden politikai beállítottságnak meg vannak az ilyen emberei.

2018. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%

Vádemelés, tárgyalás már nem is kell, az ítélet már kész is?


Igazi bolsi tempó

2018. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Kínában azért van a világ legfejlettebb gazdasága, mert a jang ce-be tarkón lövik az ilyet...
2018. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Magyarországon mióta fontos, hogy tisztességes legyél?

Azok itt életképtelen lúzerek.

2018. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha tényleg sokat akarsz , felül kell emelkedni az olyan apróságokon, mint a tisztesség.
2018. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Jó, hogy az aktivisták kigyomlálják a hozzászólások legjavát, így teljes a demokratikus dicsüség. A előbb még 2 szer ennyi hozzászólás volt de 1 perc mulva a fele lett:)
2018. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vagy a vő, vagy a presztizs...
2018. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

mindíg voltak és lesznek iw olyan emberek akik bármit elhisznek. Viszont a többséget az ilyesmi nem érdekli és soha nem is fogja mert az életének nem része az hogy azon rágódjon mennyit lopott x,y hacsak nem a szomszédról vagy ismerősről van szó .

A legtőbb ember csak elolvas egy cikket rá 5 percre már emlékezni sem fog rá mert van jobb dolga is

2018. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8, pedig nagyon is része az életünknek hogy mennyit lopnak, ugyanis azt az én meg a te adódból teszik (vagy eus pénzből)

És rohadtul nem örülök neki hogy az a pénz amit én áfa és 1000 féle más lehúzási módon az államnak fizetek, abból a Ge*i kisvasutat meg stadiont épít a putrija köré, esetleg annak rokonai, haverjai, volt kolis szobatársai stb. vesznek jachtot, vagy épp vadászkastélyt, ahelyett hogy mondjuk az oktatásba forgatnák vissza

2018. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy nem vagyok fideszes, az "Orbán Ráhelisták"- nál, elvesztettem a fonalat.
2018. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!