Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan látjátok a migráns...

Hogyan látjátok a migráns kérdést? Mi van, ha tényleg az lesz, mint nyugaton?

Figyelt kérdés
Ne abból indulj ki, hogy a kormány agyréme, tegyük fel, hogy mégis be kell engedni őket. Akkor mi lesz?

#magyar migránsok
2018. febr. 16. 21:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
74%

1) Magyarország nem célország a Közel-Keletről és Afrikából érkezők számára.

2) A legtöbb Magyarországra érkező migráns a környező országokból érkező magyar.

3) Nyugaton sem olyan borzalmas a helyzet, mint egyesek beállítják. Elég sokat jártam az elmúlt kb. 3 évben Nyugat-Európában, nagyvárosokban. Nem rosszabbak, mint Budapest. Vannak rossz környékek ott is, ahogy itt is. És a nyugati városok mindig is multikulturálisabbak voltak, az ott élők természetesnek veszik ezt.

4) Alapvetően a migrációból jól ki lehet jönni. Ez egy befektetési lehetőség az államnak. Ha be tudja illeszteni a társadalomba őket, akkor egy csomó új munkaerőt tud szerezni, minimális befektetéssel. Ezt csinálják a nyugati országok pl. Magyarországgal is. A gond ott van, ha a nagy számú beérkező miatt nem tudják kezelni a helyzetet, és a nagy kulturális különbségek miatt többet kellene beléjük fektetni. De Magyarországra nem akarnak sokan jönni, úgyhogy mi sokkal jobban ki tudjuk használni a lehetőségeinket.

5) A migráns kvóta sérti a migránsok jogait. Persze az a jogászok munkája, hogy megindokolják, hogy mégse. De ha a törvény szellemét nézzük, nem azt, hogy valami nyakatekert 500 oldalas indoklás szerint mit akarnak eladni, akkor sérti.

6) Ezen kívül a migráns kvóta megvalósíthatatlan is. Olyan embereket itt tartani, akik nem akarnak itt lenni, és akikről nem akarjuk, hogy itt legyenek, az elég értelmetlen. Ahhoz hogy valami működjön, az kell, hogy az egyes felek akarják.

7) Nekünk speciel jó lenne a migráns kvóta. Leköteleznénk a nyugati országokat, kapnánk tőlük egy csomó pénzt, és olyan kevés embert kellene befogadnunk, hogy könnyedén kezelni tudnánk a helyzetet. Szóval ha esetleg mégiscsak megerőszakolják a jogot, és megcsinálják, akkor se fogok nagyon kétségbeesni.


+1) 888.hu-t olvasni tiszteletlenség saját magaddal és az emberi fajjal szemben. Én évmilliárdos evolúció koronájának tartom az agyamat, és ennek megfelelően bánok vele. Célzott butítást nem fogyasztok, mert, mint mondtam, tiszteletlenség az egész emberi fajjal szemben.

2018. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván ha beengedünk olyanokat akik nyugatra sem kellenek, mert nem beszélnek nyelveket, kívülről sem láttak iskolát, sem civilizációt és milliárdokat öntünk teljesen feleslegesen beléjük akkor az tök jó lesz nekünk! Logikus! 😀
2018. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
11%

"Elég sokat jártam az elmúlt kb. 3 évben Nyugat-Európában, nagyvárosokban. Nem rosszabbak, mint Budapest. Vannak rossz környékek ott is, ahogy itt is. És a nyugati városok mindig is multikulturálisabbak voltak, az ott élők természetesnek veszik ezt."


Ezt a baromságot! 😂😂

6 éve élek külföldön, 2 európai fővárosban.

Budapest fényévekkel biztonságosabb mint Parizs, vagy London.

Azt meg hogy ők a multikultit természetesnek veszik mi sem mutatja jobban hogy Ausztriában a jobb és szélsőjobb nyert választást, pusztán a migránshelyzet miatt!

2018. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem hiányoznak!
2018. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
45%
Hát én megjártam Brüsszelt, Londont és Párizst, és nem láttam jelét annak, hogy "fényévekkel" veszélyesebb lenne bármelyik, mint Budapest. És ahogy látom, Ausztria a kivétel, nem a szabály. UK-ban nincsen jelentős szélsőjobboldali erő, Franciaországban elsöprő győzelmet aratott Macron, Hollandiában sincs sehol a szélsőjobb. Mi is a különbség ezek között és Ausztria között? Ja igen, hogy Franciaországban, UK-ban, Hollandiában, Belgiumban, stb. ténylegesen sok migráns van. Ausztriában meg nem. Magyarországon meg Lengyelországban még annyi sem. A nagy migráns utálat nem egyenesen, hanem fordítottan arányos a migránsok számával.
2018. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy tudod mi a különbség a Ny.Europai nagyvárosok és Bp rossz környékei közt?

Az hogy Bp gettóiban magyarok vannak, Brüsszelben, meg Londonban meg bevándorlók. Azaz pl 20 éve Malmőben nem kellett bezárni az ajtót és a legnagyobb bűneset egy biciklilopás volt kb. Most meg nem mernek a nők sötétedés után egyedül kimenni az utcára. Ennyit a "nem okoznak gondot a migránsok" baromságról.

2018. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy nem okoznak problémát a bevándorlók? Nem. Mondtam én, hogy okoznak problémát a bevándorlók? Igen. Szóval ennyit arról, hogy beszélni próbáljak hozzád.
2018. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
25%

"Mi is a különbség ezek között és Ausztria között? Ja igen, hogy Franciaországban, UK-ban, Hollandiában, Belgiumban, stb. ténylegesen sok migráns van. Ausztriában meg nem."


Szerinted ahol sok migráns él évtizedek óta, SZAVAZATI JOGGAL ott miért erősebb a baloldal??

Miért is nyomatja a baloldal a migránssimogatást? Mi az érdekük benne?

Matekozz egy kicsit, nem olyan bonyolult a válasz.

2018. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is minden vágyuk, hogy Magyarországon éljenek. Hát persze. Hiszen mindenki a magyarokat irigyli a nagy jólétük miatt. Ráadásul a bevándorlók tuti a magyar nyelvet beszélik inkább és nem az angolt, franciát, németet.

Tök logikus, hogy ide fognak jönni Nyugat-Európa helyett.

2018. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
5%

"Szerinted ahol sok migráns él évtizedek óta, SZAVAZATI JOGGAL ott miért erősebb a baloldal?? "


Azért van jobboldali kormány 8 Angliában, mert a bevándorlók baloldalra szavaznak. Angela Merkel mióta a baloldal elkötelezett híve?

2018. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!