Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem szeretem a kormányt, DE...

Nem szeretem a kormányt, DE most NAGYON örülök, hogy ők vannak hatalmon, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Mert egy migránsbefogadó ballib kormány esetén egy terrorcselekmény akár nálunk is megtörténhetett volna.



Puzsér Róbert független publicista írását idézem (és teljesen egyetértek vele):


"Tegnap este én is koncerten voltam: a Depeche Mode budapesti fellépésén. Én is a kijáratnál tolongtam, én is a tömegben toporogtam. Az Üllői úton is borzalmas pusztítást végzett volna egy pokolgép – akár ott is robbanhatott volna. Önző gondolat, de látva a manchesteri tinilányokat ért kegyetlen támadást, örülnöm kell, hogy egy darabban hazaértem.

Nem akarom lefutni a szokásos köröket: a kegyelet, a megbotránkozás, az értelmezés New York, Madrid, London, Boston, Párizs, Nizza és Berlin után ezerszer végigjárt stációit. Tudom, hogy idővel nem lehet majd letagadni, hogy ez a vallásháború már a határainkon belül zajlik, hogy a kulturális marxizmus receptjének hozzávalói, az integráció, a multikulturalizmus és a kulturális relativizmus fogalmai a fundamentalista iszlámmal találkozva sorban kicsorbulnak. Csak annyit szeretnék, hogy azok a humanisták, baloldaliak, keresztények és liberálisok, akik körömszakadtáig tagadják a merényletek vallási hátterét, akik nem akarják tudomásul venni, hogy a jelenlegi módszerekkel nem lehet megállítani a muszlim közösségek radikalizálódását, gondoljanak bele, mit kockáztatnak. Európa minél később cselekszik, minél később zárja le határait, minél későbbre halasztja legalapvetőbb értékeinek, a nemek egyenlőségének, és a másként gondolkodás meg a szabad vallásgyakorlat tiszteletének megkövetelését, annál brutálisabb lesz az a politika, amit majd a végzetes pillanatban a félelem és a gyűlölet lángjai kikényszerítenek.

Humanistaként, baloldaliként, keresztényként és liberálisként egyaránt azt gondolom, hogy nincs abban semmi ördögtől való, ha a továbbiakban nem folytatunk kontinentális emberkísérletet a muszlim hátterű tömegek betelepítésével, ha a továbbiakban elvárjuk a velünk élő muszlim közösségektől és hívektől, hogy tiszteljék állam és egyház egymástól független működését, fogadják el a nők törvény előtti egyenlőségét, tiszteljék a melegek saját szexusukhoz fűződő jogát, s úgy általában rendelődjenek alá szabadelvű és nyitott társadalmaink alapvető normáinak. Ha pedig ez nem megy, ha a mi játékszabályaink számukra nem elfogadhatóak, akkor adjunk nekik pénzt, és telepítsük vissza őket abba a világba, amely az ő erkölcseik szerint működik."



2017. máj. 23. 20:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%

A Fidesz kevés érdemei közé tartozik a migránspolitika.


Nem engednek az EU-nak, illetve semmiféle liberális szervezetecskének sem.

2017. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%

Ki az a puzsér honnét kéne ismerni? mit tett le az asztalra?

Továbbá te azért örülsz mert egy fasiszta diktátor van hatalmon aki nem toleráns a szegény eberekkel inkább villanyt vezet a kerítésbe? Hallotál már arról a intézményről, hogy integráció? olvass utána, egy roppant jó dolog az. segít az embereknek beilleszkedni.

2017. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Csak szólok, hogy egy migráns se akar Magyarországra jönni.
2017. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
#3-as csak szólok, hogy a kirekesztés miatt, ez olyan mint értelmes ember nem akarna oroszországba menni, érted, nem? elutsítják a szabadelvüséget így a kutya se kíváncsi rájuk. ugyan ez van nálunk is sajnos a fidss-nek köszönhetően, undorítónak tartanak minket a menedékkérők, pedig csak a kormányunk náci.
2017. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%

magyaroszágon felesleges robbantani, mert elég kis ország és nem ismerik annyian mint pl: amerikát, angliát, franciaországot.

és hidd el nem csak a muszlimok között vannak ilyen beteg , torz emberek.

2017. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező és sokak elfelejtik hogy ez a kormány buszoztatta, vonatoztatta őket át az országon! Igen a MIGRÁNSOKAT/MENEKÜLTEKET!

Azt is elfelejtik hogy a Keletinél toborozhatott a Párizsi merénylő embereket és vehetett itt simkártyákat. Úgy hogy állítólag megfigyeltek mindent! Mégis nullára vizsgáztak a magyar hatóságok.

Egy okból nem történt itt semmi...azért mert mi országunkban nem akkora hírértékű lenne mint máshol. Másrészt...megmondta az ISIS hogy az ellenük fellépő országokat támadják majd akik bombázzák őket.

2017. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

"Mert egy migránsbefogadó ballib kormány esetén egy terrorcselekmény akár nálunk is megtörténhetett volna. "


Most is megtörténhet, egyszerűen azért nem történik meg, mert Magyarország semmilyen komoly politikai vagy gazdasági szereppel nem bír az Európai Unióban.


Legjobb bizonyíték rá ez:

[link]


Minek utaztatnának Párizsig, ha itt is elkövethetik a merényletet???

2017. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Náci kormány? Te még mindig nem fogod fel, hogy a migráció és a terrorizmus kéz a kézben jár? Miért vagytok ennyire idióták? Komolyan hogy lehet még védeni meg mentegetni a migráció? Legyen csak áram a kerítésben, normális ember nem vagdossa át azt a kerítést amit katonák éd határőrök őriznek.
2017. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Ja, kár, hogy egy brit állampolgár volt, lehet arab származású, de nem a most menekültek közül való.
2017. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Úgy, hogy egy terrorcselekmény nálunk is bármikor megtörténhet, elég csak a neonáci rendőrgyilkos vénemberre vagy a körúti robbantóra gondolni, de, hogy mást ne mondjak, Európa legtermékenyebb terroristája Anders Breivik sem volt éppen muszlim.


Továbbá csak az örök klasszikust tudom ismételni, a gyerek angol volt, nem arab, 1994-ben született, angolnak nevelték, angol volt az anyanyelve!


Ezek második generációs terroristák, ezt a Puzsér se látja, ami valóban veszélyes, hogy olyanok robbantgatnak, meg hajtanak bele kamionnal tömegbe, akik az adott ország állampolgáraiként nőttek fel. Ezek nem migrantok, ezek muszlim szélsőségesek által agymosott fiatalok.


Amúgy ha megnézed a mi kormányunk rémisztően sok dologban csinálja ugyanazt mint mondjuk az ISIS, állandó gyűlölködés és ellenségkép, csak nem mondja azt, még nem mondja azt, hogy öljünk meg minden libsit, meg robbantsuk fel a CEU-t, még nem, lehet oda is el fog ez jutni.


Sajnos az agymosás nálunk is működik, ugyanaz a logika vezetett a manchester-i robbantáshoz, amit most a kormány művel, ölj, gyilkolj, pusztíts és minden fényre derül, mi még csak ott tartunk, hogy tilts, zárj be, gyűlölj.

2017. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!