Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tetszik neked a MIÉP programja?

Gál Zoé kérdése:

Tetszik neked a MIÉP programja?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nem tetszik.



2018. febr. 18. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Leszel a csajom Zoé ?
2018. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a miép? 13/F.
2018. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Magyar Igazság és Élet Pártaja
2018. febr. 18. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Eddig nem hallottam róla.
2018. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Hi-hi. Én se tudom mi az a miép, de múltkor voltunk egy kínai kajáldában, ahol ha kész a kaja, akkor a kis kínai ember hangosan szól a vendégnek és az egyik vendéget Zoénak hívták mint téged és amikor a kínai ember mondta hogy Zoé akkor ilyen tök viccesen elferdült a szája. Na ezt csak azért írtam mert te is Zoé vagy tehát hogy ez most ilyen furi és vicces. Szia! 12/L.
2018. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

MIÉPpen megértük azt a kort...

Lényegébe az volt a Jobbik "elődje".

2018. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csurka István esélyes kihívója lehetne Orbánnak. Kár, hogy mostanában nem hallani róla, de megértem hogy az ő korában megnyugtatóbb dolog visszavonulva memoárokat írni.
2018. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Fidesz-KDNP mellett az egyetlen hiteles párt lehetne, kár, hogy csak elenyésző a támogatottságuk.
2018. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

2 meterrel a fold alatt jo memoarokat lehet irni...

Pl. a kukaczokrol :D

2018. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

1) Ezek még léteznek? 2008 óta nem hallottam felőlük

2) Kicsit igénytelen a honlapjuk

3) "Ugyanis ha koalícióba állna össze az MSZP, a Jobbik és a körülöttük lévő Soros György-féle szatellit pártok, mint Gyurcsány Demokratikus Koalíciója, az Együtt Magyarországért a Momentum és társai, abból még a jelenlegi Fidesz-KDNP-nél is rosszabb, és kártékonyabb vegyület kerekedne."

Lol... Nemár :D :D


Érted, MINDEN párt Soros szatelit párt... kit izgat, hogy még a fideszes nagy fej, a Pintér is azt nyilatkozta, hogy "jelenleg nincs tudomásunk arról, hogy Soros bármi féle szervezetet is támogat, hogy a bevándorlást elősegítse". Vicc.


De a többi pont is. Ez nem program, ez egy körülbelül érettségi tétel lehetne, hogy "képzeld el, hogy a választásokon akarsz indulni: írj egy rövid programcsomagot, ami összefoglalja a fő gondolataidat. 25 perced van rá". Nesze semmi, fogd meg jól.

Akkor már inkább az MKKP-s "legyen minden jobb".

2018. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!