Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért elégednek...

A magyarok miért elégednek meg a rossz életkörülményeikkel?

Figyelt kérdés

Ha rajtam múlna, én heti 40 óra munkát tartanék normálisnak legalább nettó 200-ért és akkor a főnök ne beszéljen velem úgy, mint egy kutyával vagy kapcaronggyal.

De a legtöbb embernek ez nem teljesül Magyarországon, mégis olyan elégedettek mindennel, mintha az Univerzum Központjában élnének valami kiskirályként.

Érted? Már évtizedek óta teperik a mókuskereket, kis hörcsögként lefutottak már benne több száz kilométert, mégis végig csak egy helyben jártak a nyamvadt kis terráriumukban, de ez az egész mintha nem is zavarná őket.

De miért? Miért van itt ez a mérhetetlen igénytelenség?



2018. febr. 19. 15:22
1 2
 11/18 hájaaa ***** válasza:
7%

"Egyelőre Magyarországo nőlnek a leggyorsabban a fizetések az egész EU-ban"


De jó neLkünk! Oszt a pénz reálértéke hogyan változott te$$?

2018. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Én nem úgy látom hogy elégedettek, 25-26 éves osztálytársaim körülbelül 2/3-a kiment külföldre és csak látogatni jönnek haza.


Volt aki kivonszolta magával a szüleit is.

2018. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#9


Öregem, ebben a cikkben 2013-as adatok vannak.

Hogy azóta mi lehet, pfff...

2018. febr. 19. 15:58
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Azóta dübörög a magyar gazdaság, a nyugat-európaiak is mind hozzánk akarnak költözni, mert náluk már nincs közbiztonság. :)


Én legalábbis ezt hallom a királyi TV-ben meg a TV2-n. :)

2018. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11-es! Nem igaz; hogy nálunk nőnek a bérek legjobban. De hitelünk is több van, mint 10 évvel ezelőtt, pedig most nincs válság. Bajnai a válság miatt igényelt IMF-hitelt, de nem vette mind igénybe. A maradékot a Fidesz használta fel. Ma viszont a sokkal drágább Letelepedési kötvény, Államkötvény, Kincstárjegy formájában adósodott el az ország. Csak ezt nem verik nagydobra.
2018. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már megint ittál a lázcsillapítóra?
2018. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

""Egyelőre Magyarországo nőlnek a leggyorsabban a fizetések az egész EU-ban"


Bullshit. A létminiumhoz képest még semmilyen emelkedés nem volt. Én nekem nincs 10-20 évem még várni, hogy "hátha elérjük a Nyugatot".


Tessék már elhinni, hogy sosem lesz ez az ország nyugati életszínvonalú. Innen csak elmenni lehet és én is ezt fogom tenni.

2018. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A magyarok miért elégednek meg a rossz életkörülményeikkel?"


Magyar vagyok és anyagilag most is elég jómódúan élek, de mégis azon vagyok, hogy több pénzem legyen. A kérdésed (mármint a fő kérdés) általánosítás. Egyébként szerintem a szegények is akarnak többet és zavarja őket a dolog.

2018. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!