Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Szél Bernadettet...

Szerintetek Szél Bernadettet lefogja tudni járatni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom elképzelni azt hogy őt mocskolják az emberek, mert nincs olyan beleköthetnék jelleme. És azt sem tudnám elképzelni róla hogy korrupt. Ha valaki pénzt ajánlana neki, szerintem tutira elkezdené nyomatni a stréber dumáját.


Nincs benne az a sunyiság, nem az a valaki akinek "van sütnivalója", nem kétszínű. Én ilyennek látom.


Ti hogy látjátok? Kicsit közönséges nyelvezetet használtam, ennek ellenére szeretném ha normálisan érvelnétek a témával kapcsolatban.


Ti tudnátok bizalmat adni neki?



2018. febr. 19. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Álmaiban! Nők soha nem kerülhetnek kormányra! Lásd Hilary Clintont. Sokkal több köze van a politikához mint Trumpnak,mégis utóbbit választották.
2018. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

"Nincs benne az a sunyiság, nem az a valaki akinek "van sütnivalója", nem kétszínű. Én ilyennek látom. "


Ebben az országban öszinteségel és egyeneségel semmire sem mész. Ebben az országban mindig az lesz a nyerő aki csárfásan kitudja cselezni az embereket.

2018. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Őt inkább azért támadják mert nem közösködik az ellenzéki pártokkal és ezzel megfúrja a kormányváltás esélyét. Szerintem értelmes nő, de 5% alatt azért ne harsogjon már kormányváltásról, mert így hitelét veszti.

Azért az emberek nem vakok, nem hülyék.

Ha kicsit reálisabban kommunikálna és nem zárkózna el az összefogástól, akkor népszerűbb lehetne.

Mondjuk ez, hogy a momentummal akar közösködni nekem nagy csalódás.

A fidesz akárhányszor le akarja járatni, inkább magát járatja le a balosok előtt. Persze a jobbosok ilyenkor örülnek. Én párt nélküli vagyok de nem tartom normális dolognak ahogy azzal a nővel bánnak a politikai színtéren.

2018. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de az biztos, hogy mindent elkövetnek.
2018. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
A hívőikkel bármit el tudnak hitetni, normális ember nem ad a Fidesz véleményére.
2018. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Azért fog megint a fidesz nyerni mert olyan sok a normális ember..
2018. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, meg azt sem milyen módon kereshetnek rajta fogást, de amúgy nem lenne alkalmas miniszternek. Ez a szubjektív meglátásom.


Ellenzékből meg lehet "odamondogatni", az még nem 100%-osan a kormányzásra való rátermettséget mutatja.

2018. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Azt persze továbbra sem tudjuk, hogy Szél Bernadett mitől olyan alkalmatlan a kormányzásra, az viszont biztos, hogy ha a fidesz le akar járatni valakit, semmilyen eszköztől nem riad vissza. Sem a hazugságtól, sem a csúsztatástól, sem a pofátlanságtól, sem a minden alapot nélkülöző mocskolódástól. EZ a fidesz. És ezért tart ott, ahol, mert az emberek jó része gerjed az effélére, más részük lusta gondolkodni, és jobban szeret beállni jelszavak mögé, vagy épp a sárdobálók közé, mint felfogni a valóságot.
2018. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Szél lejáratta már saját magát.


Figyelj oda, hogy mit mond. Fognak még kiderülni róla dolgok, biztos vagyok benne. Ő is tudja, ideges, kapkodós. Majd meglátod, hova kerül a magyar pályafutása után.


Mire adnék bizalmat neki? Régóta figyelem, nem érdemli meg.


Kitérő. le fogja tudni járatni

2018. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

Az LMP kb. 6-8 %-ot fog kapni. Ha próbálják lejáratni, ha nem. Miért fektetne energiát bárki olyan ügybe, amin nem célja változtatni?

Bizalmat nem adnék neki, pl. az atomerőmű bővítés ellenzése miatt. És mert el akarják törölni a CSOK-t. Valami bérlakásprogramot emlegetnek helyette, amiből nyilván semmi nem lenne, ha mégis, csak a barátaik járnának jól.

2018. febr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!