Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szoltok hozzá, hogy...

Mit szoltok hozzá, hogy Gyurcsány Ferenc össze volt zárva Friderikusszal és ezt most lefogja adni a Tv? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintem elégé kellemetlen, hogy Gyurcsánynak az utóbbi időben bulvár szereplőnek (celebnek) kell lennie, ahhoz hogy rászavazzanak. Nem valami fényes, ahogy elnézzem baloldal jövője. Se az összefogás nem megy, se egy baloldali párt nem tud kiemelkedni. Mi lesz baloldallal elbukják 2018-at is? Gyurcsány mindig megfog lepni minket valamivel? Mellesleg tudtommal egy kereskedelmi Tv nem politizálhatna, kivéve híradóban, de ezt lehet rosszul tudom. (Személy szerint balos vagyok, de elszomorít, hogy nincs baloldal. Azok táborához tartozom, akik új baloldalt szeretnének Gyurcsány Ferenc és az ő bandája nélkül.)

2015. máj. 31. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem poén. És bár legalább annyira utálom, mint a szomszéd pistabá (akik nem ismernék: ő nagyon utálja), ő legalább nem teregeti ki a lánya milliárdos esküvőjét, aztán meg panaszkodja tele a médiát, hogy miért foglalkoznak vele...
2015. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Remélem, egy óvatlan pillanatban Friderikusz jól megkettyinti!
2015. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2#: Kb. Megis érdemelné :D ! Amúgy Friderikusszal semmi bajom, végülis neki ez a szakmája mindig is showman volt, meg műsorvezető stb. Nem magát minősíti nem ő akar miniszterelnök lenni, hanem ez a kretén.
2015. jún. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!