Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja ránk "erőszakólni...

Miért akarja ránk "erőszakólni" a migránsokat az EU? Olyan, mint a Szu?

Figyelt kérdés

Én szeretem a spenótot, de nem akarom mindenkire ráerőszakólni, mindenféle zsarolással, mint a 7.-es cikkely meg az "atombomba" Brüsszelben. Szerintem úgy helyes, hogy mindenki saját maga határozza meg mit egyen. Kit fogadjon be saját hazájába. Az EU miért erőszakoskodhat? A Szovjetúnió csinálta ezt, hogy amit akart azt ránkerőszakolta.


Miért zavarja az EU-t, hogy mi nem fogadunk be migárnst? Miért kell ezt kikényszeríteni tőlünk?



2018. febr. 19. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

Még mindíg nem értem, hogy erőszakolhatja ránk az EU idegen országokból jött, nyelvet nem beszélő, piacképes szakmával nem rendelkező migránsokat ? Miért?


Nem azt mondom, hogy örülök neki, hogy megszűnnek a nyugati nemzetállamok, hogy nem fog létezni a jövőben az a nemzeti attitüd, amit ma franciának, németnek nevezünk. Sajnálom, de ez az ő dolguk. De nekik mi közük van ahhoz ide mi kit engedünk be? Én sem erőszakolom rájuk az oroszokat vagy kínai néptömegek betelepítését.

2018. febr. 19. 20:51
 22/68 anonim ***** válasza:
75%

"Ez leginkább a vallón néphez. Mondjuk a középkorban mi is tömegesen végeztünk ki vallonokat, kár hogy mára már leszoktunk erről."


Mikor? Hol?

2018. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
69%

"Még mindíg nem értem, hogy erőszakolhatja ránk az EU idegen országokból jött, nyelvet nem beszélő, piacképes szakmával nem rendelkező migránsokat ? Miért? "


Tőlem sem kérdezte meg senki, hogy akarok-e letelepedési kötvénnyel érkező nem magyar kultúrájú embereket az országba, aztán mégis jöhettek. Most akkor a kormány olyan, mint a Szovjetunió?

2018. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 bollocks ***** válasza:
96%

"Ezerszer elmondták : aki befektetéssel jön. Pénzt fizet, hogy letelepedjen, az nem fog robbantgatni."


Hát mondjuk a Bin Laden család könnyedén megteheti, hogy 10.000 kötvényt vesz a leghíresebb családtagjukhoz hasonló fazonoknak.

2018. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
66%
A tereoristák nem hülyék, hogy átvilágítást kockáztassanak meg letelepedési kötvénnyel, miközben töredék áron idecsempészik őket átvilágítás nélkül.
2018. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 bollocks ***** válasza:
76%
Biztos rettenetesen félnek attól az átvilágítástól, amelyik egy nemzetközi körözés alatt álló terroristát engedett OV közelébe.
2018. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
75%
"Olyan mint a Szu?" Nem hiszem, hogy a Szu ilyen türelmes lett volna, szóval, nem.
2018. febr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
36%

"Mi elsöprő többségben megszavaztuk, hogy nem akarunk ide migráns betelepítést"


Aztán a vezéretek idehozott 1300 + 20000 főt, és ti még tapsoltok is hozzá. Gratulálok!

2018. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

"Mi pedig nem szavaztunk és többen voltunk. Akkor most mi van? És nem igaz, hogy aki nem szavaz az velünk van."


Ha nem szavaztál nem volt véleményed. A te dolgod. Akik nem mentek el azok is javarészt a kényszerbetelepítéselleniek voltak.


"Tőlem sem kérdezte meg senki, hogy akarok-e letelepedési kötvénnyel érkező nem magyar kultúrájú embereket az országba, aztán mégis jöhettek. Most akkor a kormány olyan, mint a Szovjetunió?"


Az ország döntő többsége a kormányra szavazókat ez nem zavarja. Pénzt adtak neked, az országnak. Beruháznak hogy itt éljenek vagy elmennek tovább, de pénzt adnak érte és tudjuk a nevüket, multjukat ellentétben a migránsokéval.


Ehhez nem kell külön szavazás. Minőségileg nem változtat az életeden, míg a betelepítés nagy mértékben nehezítene életeden.


"Hát mondjuk a Bin Laden család könnyedén megteheti, hogy 10.000 kötvényt vesz a leghíresebb családtagjukhoz hasonló fazonoknak."


Azt a háttérhatalom a C.I.A hajtotta végre azt a 9/11-et. De ha már itt vagyunk. Nyomon lehet követni ki mit csinált volna, de korlátlan betelepítéssel esélyed sincs


"Olyan mint a Szu?" Nem hiszem, hogy a Szu ilyen türelmes lett volna, szóval, nem."


Ilyen erőszakolást, ennyi idegent nem próbáltak betelepíteni ide. Nem tudjuk mi lett volna. Nem türelmesek egyáltalán. Fenyegetnek folyamatosan, próbálják a "civil"=soros szervezeteken át megdönteni a hatalmat. AZ EU-nak szüksége van ránk.


1 Olcsó és magasabban képzett munkaerő áramlik hozzájuk & mindez olcsón


2 A saját alacsony mínőségű élelmiszereiket terítik itt


3 Leépíttették a magyar gyümölcstermesztést, cukortermelést stb


"Aztán a vezéretek idehozott 1300 + 20000 főt, és ti még tapsoltok is hozzá. Gratulálok!"


Nem települtek be. Az 1300-at az ENSZ határozata erőszakolta ki. A 20k-ért fizettek, de azok nem migránsok, egyik sem robbantott, nem erőszakolt asszonyokat, nem bűnözött.

2018. febr. 20. 18:33
 30/68 A kérdező kommentje:

Még mindíg nem értem, hogy erőszakolhatja ránk az EU idegen országokból jött, nyelvet nem beszélő, piacképes szakmával nem rendelkező migránsokat ? Miért?


Nem azt mondom, hogy örülök neki, hogy megszűnnek a nyugati nemzetállamok, hogy nem fog létezni a jövőben az a nemzeti attitüd, amit ma franciának, németnek nevezünk. Sajnálom, de ez az ő dolguk. De nekik mi közük van ahhoz ide mi kit engedünk be? Én sem erőszakolom rájuk az oroszokat vagy kínai néptömegek betelepítését

2018. febr. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!