Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja ránk "erőszakólni...

Miért akarja ránk "erőszakólni" a migránsokat az EU? Olyan, mint a Szu?

Figyelt kérdés

Én szeretem a spenótot, de nem akarom mindenkire ráerőszakólni, mindenféle zsarolással, mint a 7.-es cikkely meg az "atombomba" Brüsszelben. Szerintem úgy helyes, hogy mindenki saját maga határozza meg mit egyen. Kit fogadjon be saját hazájába. Az EU miért erőszakoskodhat? A Szovjetúnió csinálta ezt, hogy amit akart azt ránkerőszakolta.


Miért zavarja az EU-t, hogy mi nem fogadunk be migárnst? Miért kell ezt kikényszeríteni tőlünk?



2018. febr. 19. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
61%

tudod az EU egy klub

és nem csak a pénzét kell elfogadni

hanem részt venni a bajban is

2018. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarod ránk erőszakolni Orbán hazugságait?

Megértem, hogy szereted a hazugságát benyalni, de miért erőszakolod ránk?


A 7. cikkelyt nem azért helyezték kilátásba, mert a migránsokkal nem fekszik le Orbán, (lefekszik velük, csak fizessenek neki érte), hanem azért mert sorozatosan megsérti az EU alapvető értékrendjét.


Ha te belépsz egy csapatba, akkor elfogadod a csapat szabályait. Ha a csapatnak olyan szabálya van, hogy ha valaki megsérti a szabályokat, akkor bizonyos jogainak használatát felfüggesztik, és ennek ellenére megteszi, és emiatt vele szemben eljárnak, az nem azért van, mert előtte paprikás krumplit evett, nem éti csigát.

2019. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként tényleg ki lehet lépni, ha annyira rossz. Kíváncsi vagyok, hogy két napon belül, vagy két hónapon belül kerül az ország csődbe.
2019. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
96%

Nem fog hatályba lépni a 7. Cikkely.

Az a rengeteg mutyi korrupció az eunak is jó.

Mert kitől veszi a fidesz az anyagot meg a gépket a stadionokhoz meg a többi túlárazott lófa szhoz? A németektől. Addig amíg ők is pénzüknél maradnak,nem fogja őket komolyabban zavavarni a demokrácia leépítése meg az eu s pénzek lenyúlása. addig csak szavak fenyegetések fognak maradni tettek nem.

Ez a migráns dolog meg? A fideszen kívül a kutyát sem érdekel az euban,nemhogy még szankciókat foganatosítsanak miatta. Ha ezt hiszed akkor félrevezezett a fidesz propaganda.

2019. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
6%
Nem, nem olyan. A Szu semmit sem próbált ráderőszakolni.
2020. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
88%

55

A vezetőkön kívül. Meg a KGST-n és a Varsói Szerződésen kívül.

2020. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
78%
Nana! A rég elavult ezer éve raktáron rohadó 3-as metró olyan áron, mintha új és korszerű lenne, vagy a Paks2? Ez nagyon nem volt jó üzlet nekünk, olyannyira, hogy hogy a versenyképesség kedvéért a nap és a szélerőművek terjedését is teljesen ellehetetlenítik. A gáz is elég érdekes.
2020. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
2%
Nem. A Szu nem volt ilyen szemétláda.
2020. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
26%
Nem volt olyan szemétláda, hogy nem hagyott volna csődbe menni. Értem
2020. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
0%

"Te nagyon nagy tévedésben vagy. A Szovjetunió sohasem csinált ilyet."



Jah, csak mindent kisajátított amit termeltünk amiért semmi lóvét nem fizettek"


Ez inkább jellemző az Eura. Szovjet testvéreink mellett virágoztak kolhozaink és nagyra nőtt a jólét.

2020. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!