Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Mo-on élőket kérdezek;...

Nem Mo-on élőket kérdezek; van-e elképzelésük arról, hogy melyik párt képviselné az ő érdekeiket?

Figyelt kérdés

Vannak itt elég sokan, akik külföldön élnek, érdekes lenne megtudni, hogy gondolkodtak-e ezen, és hogy mire jutottak.


És még egy kérdés azokhoz, akik tudják, hogy kik képviselnék őket; hogy végülis készülnek-e a szavazásra. Vagy nem.



2018. febr. 20. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a jelen kormányt, már csak azért is mert megadta nekik a jogot, na meg arányaiban véve elég sok támogatást küld az elődjeihez képest.


Egy biztos külhoni magyarok nem szavaznak a DK-ra érthető okokból nem kell hogy soroljam,

2018. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mivel nem Magyarországon élek, nem fogok magyar választásokon szavazni, mert nem érint személyesen a dolog. A szomszédomnak se én döntöm el, hogy mi legyen a vacsorája.
2018. febr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.


Bocsáss meg, nem ezt kérdeztem. És nem is tőled; elnézést.

2018. febr. 20. 02:35
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha ott elnem azt az eletet amit most nem ott elek, valoszinuleg Fidesz - akarmennyire is messze van a tokeletesen finkcionalo parttol- lenne a legkozelebbi ami kepviselne erdekeimet.


Tekintve hogy mar regen eljottem onnan, tisztelettel tavoltartom magam a szavazastol ezuttal is.

2018. febr. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


És szabad megkérdeznem, hogy miért nem élsz az állampolgári jogoddal, hogy a választásban részt vegyél?

2018. febr. 20. 06:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy teljesen igaszsagos lenne az ottlakokkal szemben hogy - igaz csak egy arva szavazattal- de valahogyan megis befolyasolnam a valasztasok eredmenyet egy olyan orszagban amit 35 eve elhagytam.


Ugyanugy mint akik elhagyjak valasztott hazamat,es mashol elik eletuket sem illene hogy eljenek szavazati jogukkal es gyermekeim jovojet befolyasoljak a vilag masik felerol

2018. febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem értek egyet, ha engem kérdezel. Gondolom, ismered a külföldön leadott szavazatok jelképes értékét.


Ha jól értem, akkor elvből csak a lakóhelyeden akarsz a körülötted élők jövőjéhez hozzáadni, a szülőhazádéhoz azért nem, mert másik hazát választottál helyette magadnak.


És akkor elvből nem használsz ékezeteket sem, ha jól értem.


Javíts ki, ha rosszul gondolom.

2018. febr. 20. 06:38
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, láttál már pl angol nyelvterületen Használatos billentyűzetet?
2018. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8.

Miért ne láthatnék angol billentyűzetet? Miért kérded, ha szabad megtudni?

2018. febr. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!