Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik megnyerheti az...

A Jobbik megnyerheti az áprilisi választást? Mennyi ennek a %-os valószínűsége?

Figyelt kérdés
Kérem ne szimpatizánsok válaszoljanak, mert lehet ők szubjektívebben ítélnek, mint egy kívülálló. Köszönöm

2018. febr. 20. 11:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%

"Kereken 0% az esély"


Nem. Nem lehet 0 az esélye. Hiszen ez nem lehetetlen, semmilyen fizikai törvény sem tiltja. Tehát az esélye pozitív. Mondjuk 2-3%.

2018. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

63%, Vona max a lemondását fogja benyújtani.

Azért mert nem tetszik a válaszom, még nem vagyok kamus.

Inkább kampányolja hőn szeretett Vonádnak hátha sikerül a minusz 500ezer szavazatot bepótolni :D Bár kétlem.... :D

Az olyanok, mint te szokaták 4 évente azt fröcsögni, hogy a Jobbik fog kormányozni és választások után pedig mindig itt sírnak. Most sem lesz ez másképp. Csak most más az oka, mint 4 éve. Vona egy esélyes pártból csinált egy esélytelen fidesz 2.0-t simicska támogatásával!

2018. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Szinte tuti, hogy a Fidesz marad, sajnos!
2018. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A fura az, hogy apám kétszer is a Jobbikra szavazott, de most Ő is azt mondta, hogy Vona Gábor olyan vállalhatatlan dolgokat tett, hogy biztos nem fog oda szavazni. Négy éve még én és anyukám is rájuk voksoltunk, de idén nem fog egyikünk sem. Nekem nem úgy tűnik a környezetemben, hogy a Jobbik szavazatokat szerezne, épp ellenkezőleg.
2018. febr. 20. 12:42
 15/31 anonim ***** válasza:
#6 Soha az életben nem fogom felfogni, hogy miért baj az, hogy nem annyira radikálisok, mint voltak!
2018. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

16. Egy újhullámos liberójobbikos soha nem is fogja felfogni. Talán kezd az olvasgatást az egykori alapító okirattal és abban foglalt értékekkel. Valahogy nincs párhuzamban azzal, amit most Vona csinál. Nem hiába lépnek ki az egykori tagok és oszlanak fel az alapszervezetek.

Ez az új Jobbik az olyan sötét és tájékozatlan és elvtelen libsiknek való, amilyen te vagy. Azok talán be is kajálják, mivel sosem az értelmükről voltak híresek.

Ezt számtalanszor bizonyítottátok is. Kezdve a HOrn kormánnyal, majd Gyurcsánnyal és végül a Fidesz 2/3-dal!

2018. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

#17

Ha a libsik elvtelenek, neked milyen elveid vannak?

2018. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy beleszólok, szerintem a Jobbikot a radikalizmus tette egyedivé, különlegessé és pont a párt lényege veszett el. Mi is ezért szavaztunk rá régebben. És ezért nem fogunk most.
2018. febr. 20. 13:51
 19/31 anonim ***** válasza:

18. Mondjuk én sosem voltam annyira elvtelen, mint ti liberók, akik jobb híjján mindig valami ellen szavaztok és soha nem valamire. Az összes 1989 óta létező f..s kormányt ugyanis kizárólag ti elvtelenségeteknek köszönhetjük.

Bizonyították már rég a szellemi színvonalatokat.

Szóval nekem ne akard megmagyarázni kérlek, mennyire jó emberek vagytok és mennyire jó döntéseket hoztok. Soha nem tartjátok magatokat konzekvensen egy dologhoz, mindig pálfordultok egy nagyot és ez visszatükröződik most Vona politikáján is. Ebből is látni a szellemi mélyrepülést.

2018. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Azoknak lehet igaza, akik szerint a Jobbikot az SZDSZ hozta létre, hogy időzített bombát csináljon belőle, de besült a dolog.


Kutyából nem lesz szalonna...


A bakancsos Árpád-sávos srácok nemfognak Heller Ágnesnek csápolni.


A szavazók sajnos(?) nem tologathatók olyan könnyen az ideológiák között, mint a számok az oszlopok közöt Excel táblán.


Hiába matekozzák ki az elenzéki agytrösztök, hogy hogyan KELLENE szavazni.

A jobboldalon már megint egyedül a Fidesz maradt.

A jobbikosok rgy része rá fog szavazni a többiek otthon maradnak, és az fog Vonára szavazni, aki úgyis munkásőr háttérrel került a Jobbikhoz.

2018. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!