Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelet-Közép Európában van...

Kelet-Közép Európában van olyan ország, amelyiknek a Fidesznél is eredménytelenebb kormánya van?

Figyelt kérdés

8 év alatt ott tartunk hogy Pozsony meg Prága vagy Ljubljana maga a Kánaán Magyarországhoz képest. Azért nem erre számítottam 2010-ben, mikor kormányra került az Orbán kormány.


8 év alatt sikerült a régiótól még jobban leszakítani az országot, annál is jobban mint amit a szocik csináltak.


Románia is vészesen közeleg hozzánk mindenben.


Van olyan ország, amelyiknek a kormánya magyarországénál is pancserebb?



2018. febr. 20. 21:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Van olyan ország, amelyiknek a kormánya magyarországénál is pancserebb?"


Nagy eséllyel 8 év után kapnak még 4 et zsinórban. Szerintem ez nem pancserség.

2018. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"sem azzal kapcsolatban hogy a régió egyik legkisebb teljesítményét hozzuk, az egy tanúbizonyság arról hogy még ti is tudjátok hogy xar a Fidesz, csak az agyatokban lévő propaganda nem hagyja hogy bár saját magatoknak bevalljátok."


Akkor elő lehet állni az alternatívával! :D


Ja, az nincs, csak a szátok jár, meg a románokat ....

2018. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"csak az agyatokban lévő propaganda nem hagyja hogy bár saját magatoknak bevalljátok."


Mondja Mr. Szidokmindentamiorbánnalkapcsolatos Kérdező :D

2018. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nincs
2018. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
dorisz kamatyó!
2018. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hollandiában jártam félévet egyetemre. Nem térek ki arra, hogy mért hagytam ott, de ott sem rózsás a helyzet.


Könnyű az aktuális kormányt szídni a média befolyáltsága alatt vagy csak szimplán ha nem javul a helyzeted.


Sok ember azt hiszi, hogy a kormánynak felelősége magas szinvonalú oktatást, egészségügyet és infrastuktúrát biztosítani ingyenesen. Plusz egy magas minimálbért és alacsony árakat... Ezt egy post kommunista országban nehézkes megoldani limitált gazdasági forrásokkal.

2018. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!