Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelet-Közép Európában van...

Kelet-Közép Európában van olyan ország, amelyiknek a Fidesznél is eredménytelenebb kormánya van?

Figyelt kérdés

8 év alatt ott tartunk hogy Pozsony meg Prága vagy Ljubljana maga a Kánaán Magyarországhoz képest. Azért nem erre számítottam 2010-ben, mikor kormányra került az Orbán kormány.


8 év alatt sikerült a régiótól még jobban leszakítani az országot, annál is jobban mint amit a szocik csináltak.


Románia is vészesen közeleg hozzánk mindenben.


Van olyan ország, amelyiknek a kormánya magyarországénál is pancserebb?



2018. febr. 20. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Ajánlom figyelmedbe ebben a kérdésben a 3-as hozzászóló válaszában lévő linkeket. a grafikon alatt kattints a "max"időre. Megcáfol mindent amit állítasz

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__91..

2018. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, én Szlovákiába jártam egyetemre, tudnék mesélni, hogy mennyire "kánaán".


Viszont, Csehország és Szlovénia tényleg jobb.Sőt, Csehország józan is politikailag, ugyanis migránsügyben nem az EU álláspontját képviseli.

2018. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

# 1/2 Időpont ma 21:07


Itt csak Magyarországról van szó. Nincs összehasonlítva a szomszédos országokkal, amik elképesztő módon túlteljesítik a Fideszt.

2018. febr. 20. 21:14
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Románia :D

olvass utána a román híreknek

ráadásul Románia a külpolitikai inaktivitása miatt nincs egy súlycsoportban velünk, M.o. középhatalomnak számít

[link]

2018. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

# 4/4 Időpont ma 21:14


Romániában folyamatosak a tüntetések, rengeteg a korrupciós botrány, valamilyen szinten követem az ottani eseményeket, és azt tudom mondani hogy nagyon rosszul mennek ott a dolgok.


Persze annyira nem rosszul hogy az Orbán kormányt ne nyomják le béremelkedésekben meg GDP növekedésben.

2018. febr. 20. 21:17
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Mo. folyamatosan nyomul, vizes vb, egyik héten Oroszországban, másik héten Kínában, harmadik héten Indonéziában tárgyalnak gazdasági együttműködésről.

Romániában meg nem volt aki fogadja a japán miniszterelnököt mert épp összeomlott az aktuális kormány, ezért múzeumlátogatással töltötte az idejét.

Ilyen nálunk nem fordulhat elő.

2018. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

Igaz, hogy állandóan tárgyalnak együttműködésről, de semmi eredménye nincs.

Azért Albánia és Koszovó rosszabb.

2018. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%

"Romániában folyamatosak a tüntetések, rengeteg a korrupciós botrány, valamilyen szinten követem az ottani eseményeket, és azt tudom mondani hogy nagyon rosszul mennek ott a dolgok."


Ott van korrupciós vizsgálóbizottság, a korrupciós botrányok csak azt bizonyítják hogy nagyon jól dolgoznak, ez neked "rossz"? az hogy a bűnös börtönbe kerül?


Itt is fel szerette volna állítani kb minden jelenleg ellenzéki párt, DE a fidesz leszavazta, olaf jelentést sunnyogják, ugye ha a m.elnök veje a bűnös 32 rendbeli közbeszerzésnél ahol hiába magyaráz a kormánypropaganda hogy "simicska-soros stb" egyértelműen Tiborc bűnös bűnszervezetben végrehajtott lopásban.

2018. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

"Persze annyira nem rosszul hogy az Orbán kormányt ne nyomják le béremelkedésekben meg GDP növekedésben."


GDP növekedés igen de tudod mennyivel lejjebről indult az? ezeket a növekedéseket mindíg az adott országhoz viszonyítják nem pedig egymáshoz. Ha így lenne akkor Németországot a legroszzabb helynek lehetne tekinteni mert alacsonyabba GDP növekedése önmagához képest mint a román


Csak hogy tisztában legyél a külömbségekkel

Románia egy főre jutó GDPje :9 474,13 USD

Magyarország egy főre jutó GDPje: 12 664,85 USD

Németország egy főre jutó GDPje : 41 936,06 USD

2018. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Még mindig megy a mesemondás?
2018. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!