Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan Prank videót, csinálnák...

Olyan Prank videót, csinálnák hogy megyek az utcán és minta elejteném, és letesztelnénk, hogy hányan vesszik fel és hányan adják vissza. Ma fénymásoltam pénzt és ha felveszi, hogy ez legális ezért nem lehet büntetni, mivel hamis pénz?

Figyelt kérdés
ÉS normális válaszokat.

2018. febr. 21. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ma fénymásoltam pénzt"

Az hamisításnak minősül.

2018. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A sarkába írjátok rá, hogy nem érvényes bankjegy. Így szerintem jogilag nem minösűl hamisnak, mivel elvileg nem is bankjegy.
2018. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénztárcával szokták ezt csinálni, de ez nem prank kategória.
2018. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoknak ilyeneket csinálni de ezt nem pranknak nevezik hanem szociális kísérletnek.


Viszont a bankjegy fénymásolása a Btk. 389. § törvénye szerint pénzhamisításnak minősül, amit akár 8 év szabadságvesztéssel büntethető. Szóval ezzel ne szórakozz mert ha aki felveszi feljelentést tesz nagyon pórul járhatsz

2018. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekességként most olvastam, hogy a mai fénymásolók-szkennerek már érzékelik a bankjegyeket és nem engedik másolni.
2018. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
$100 honesty social experiment in las vegas. Vagyis már megcsinálták ezen a címen van videó a YouTube on
2018. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!